hdm MO16-9
4e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - D
2e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
8
Kieviten MO16-2
0
HDM MO16-9
4
Catwijck MO16-3
2
HGC MO16-6
3
Voorhout MO16-3
3
Klein Zwitserland MO16-11
Zaterdag 16 maart
3
HDM MO16-9
0
Catwijck MO16-3
2
HGC MO16-6
5
Klein Zwitserland MO16-11
0
Voorhout MO16-3
3
Kieviten MO16-2
Zaterdag 9 maart
5
Klein Zwitserland MO16-11
1
Kieviten MO16-2
1
Catwijck MO16-3
3
Voorhout MO16-3
4
HGC MO16-6
5
HDM MO16-9
Zaterdag 2 maart
0
Kieviten MO16-2
4
Catwijck MO16-3
0
HDM MO16-9
5
Klein Zwitserland MO16-11
1
Voorhout MO16-3
5
HGC MO16-6
Wedstrijdschema
MO16-9
Voorhout MO16-3
Thuis
06-04-2024
12:40
Veld: KGZA6
Nr. 1305209
Klein Zwitserland MO16-11
MO16-9
Uit
13-04-2024
15:50
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1305214
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO16-9
HGC MO16-6
Thuis
20-04-2024
Nr. 1305215
Catwijck MO16-3
MO16-9
Uit
25-05-2024
14:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305219
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO16-9
Kieviten MO16-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1305221
Voorhout MO16-3
MO16-9
Uit
08-06-2024
Nr. 1305224
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18 | 6 | 0 | 10 |
2. | Kieviten MO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 9 | 0 | 6 |
3. | Catwijck MO16-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 0 | 6 |
4. | HDM MO16-9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 17 | 0 | 6 |
5. | Voorhout MO16-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 12 | 0 | 4 |
6. | HGC MO16-6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 | 15 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 4 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO16-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 7 | 0 | 9 |
3. | Alphen MO16-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15 | 10 | 0 | 7 |
4. | Alecto MO16-5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 14 | 0 | 6 |
5. | HDM MO16-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 19 | 0 | 4 |
6. | Voorhout MO16-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO16-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 | 4 | 0 | 12 |
2. | HDM MO16-9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 9 | 0 | 9 |
3. | Ring Pass Delft MO16-6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 0 | 6 |
4. | Schiedam MO16-4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 10 | 0 | 1 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 17 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Babette
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 6 april
11:00
MO12-4
–
Barendrecht MO12-4
Scheidsrechters: MO16-9, ( krt.nr. xxxxxxx ) + 1 Ouder van MO12-4
Veld: KGZA6
Team resultaten
Klein | HDM M | HGC M | Voorh | Kievi | Catwi | |
Klein Zwitserland MO16-11 | 5 - 1 | |||||
HDM MO16-9 | 0 - 5 | 3 - 0 | ||||
HGC MO16-6 | 2 - 5 | 4 - 5 | ||||
Voorhout MO16-3 | 3 - 3 | 1 - 5 | 0 - 3 | |||
Kieviten MO16-2 | 8 - 0 | 0 - 4 | ||||
Catwijck MO16-3 | 4 - 2 | 1 - 3 |
HDM M | Alphe | Rijsw | Voorh | Alect | Klein | |
HDM MO16-9 | 4 - 6 | 0 - 3 | ||||
Alphen MO16-5 | 4 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | |||
Rijswijk MO16-3 | 5 - 1 | 7 - 0 | 4 - 1 | |||
Voorhout MO16-4 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | |||
Alecto MO16-5 | - | 2 - 5 | ||||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 0 | 4 - 0 |
Schie | HDM M | Berke | Westl | Ring | |
Schiedam MO16-4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 | ||
HDM MO16-9 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs MO16-5 | 1 - 4 | 1 - 8 | 2 - 4 | ||
Westland MO16-4 | 7 - 1 | ||||
Ring Pass Delft MO16-6 | 0 - 5 |