hdm Dames 1

Livera Hoofdklasse Hockey Dames Dames senioren Poule A

9e in poule Livera Hoofdklasse Hockey Dames Dames senioren Poule A
4e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West
1e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Kampong D1
D1
Uit
10-03-2019 12:45
Veld: WATER
Nr. 10939
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT - De Klapperboom
D1
Laren D1
Thuis
17-03-2019
Nr. 10951
Pinoke D1
D1
Uit
22-03-2019
Nr. 10961
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D1
Den Bosch D1
Thuis
24-03-2019
Nr. 10975
Bloemendaal D1
D1
Uit
31-03-2019
Nr. 10983
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL
D1
SCHC D1
Thuis
07-04-2019
Nr. 10999
Huizen D1
D1
Uit
28-04-2019
Nr. 11005
Locatie: Sportp. Bestevaer (Huizen), NAARDEN
D1
Oranje-Rood D1
Thuis
05-05-2019
Nr. 11021
Hurley D1
D1
Uit
12-05-2019
Nr. 11027
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), AMSTELVEEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D1131021316032
2.Amsterdam D11310033613030
3.SCHC D1139314011030
4.Oranje-Rood D1139223013029
5.Laren D1136343023021
6.Kampong D1135441818019
7.Hurley D1135262019017
8.Pinoké D1135262327017
9.hdm D1133281732011
10.Bloemendaal D113139113306
11.Huizen D113139113706
12.Groningen D113021174202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg D111002203
2.SCHC D111001103
3.Victoria D110012200
4.hdm D110011100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D111002003
2.Victoria D111003203
3.Tilburg D111001003
4.Rotterdam D110012300
5.Ring Pass Delft D110010100
6.Klein Zwitserland D110010200

Trainingen

di
19:30
-
21:30
KG 2 (Waterveld) (ABCD)
ST/RdH
do
17:00
-
18:30
Rabobank (Waterveld) (AB)
ST/RdH
do
20:00
-
22:00
Rabobank (Waterveld) (ABCD)
ST/RdH
vr
19:00
-
21:00
Rabobank (Waterveld) (ABCD)
ST/RdH (even week RABO)
Volledig schema

Team resultaten

AmsBloDenGrohdmHuiHurKamLarOraPinSCH
Amsterdam D11 - 05 - 07 - 11 - 00 - 17 - 22 - 1
Bloemendaal D10 - 21 - 01 - 11 - 12 - 40 - 2
Den Bosch D12 - 03 - 03 - 05 - 00 - 11 - 02 - 1
Groningen D10 - 31 - 60 - 30 - 30 - 80 - 20 - 2
hdm D12 - 63 - 03 - 01 - 10 - 12 - 30 - 4
Huizen D12 - 11 - 31 - 10 - 21 - 31 - 5
Hurley D10 - 25 - 21 - 21 - 32 - 31 - 1
Kampong D11 - 12 - 05 - 00 - 31 - 10 - 0
Laren D10 - 11 - 12 - 22 - 31 - 01 - 31 - 1
Oranje-Rood D11 - 25 - 21 - 13 - 02 - 13 - 0
Pinoké D13 - 23 - 33 - 12 - 01 - 11 - 31 - 3
SCHC D13 - 18 - 04 - 14 - 13 - 26 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West".