hdm Dames 1

Livera Hoofdklasse Hockey Dames Dames senioren Poule A

9e in poule Livera Hoofdklasse Hockey Dames Dames senioren Poule A
2e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
0
Groningen D1
2
Oranje-Rood D1
5
Den Bosch D1
0
Kampong D1
1
hdm D1
1
Huizen D1
1
Laren D1
1
SCHC D1
3
Pinoké D1
2
Bloemendaal D1
1
Amsterdam D1
0
Hurley D1
Zondag 7 oktober
1
Den Bosch D1
0
Pinoké D1
1
Huizen D1
1
Groningen D1
0
Kampong D1
3
Hurley D1
4
SCHC D1
1
hdm D1
1
Oranje-Rood D1
2
Amsterdam D1
2
Bloemendaal D1
4
Laren D1
Vrijdag 5 oktober
0
Groningen D1
2
SCHC D1
3
hdm D1
0
Bloemendaal D1
1
Pinoké D1
1
Kampong D1
7
Amsterdam D1
1
Huizen D1
1
Hurley D1
3
Oranje-Rood D1
1
Laren D1
1
Den Bosch D1

Wedstrijdschema

Oranje-Rood D1
D1
Uit
21-10-2018 12:45
Veld: WATER
Nr. 10885
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 1
Klein Zwitserland D1
D1
Uit
25-10-2018 20:30
Veld: WATER
Nr. 15435
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
D1
Hurley D1
Thuis
28-10-2018 12:45
Veld: RABO
Nr. 10901
BS
D1
Amsterdam D1
Thuis
04-11-2018
Nr. 10913
Groningen D1
D1
Uit
11-11-2018 12:45
Veld: WATER
Nr. 10917
Locatie: Sportp. 'Groninger Holt', HAREN GN - Hoofdveld
Kampong D1
D1
Uit
10-03-2019
Nr. 10939
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D1
Laren D1
Thuis
17-03-2019
Nr. 10951
Pinoke D1
D1
Uit
22-03-2019
Nr. 10961
Locatie: A'damse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D1
Den Bosch D1
Thuis
24-03-2019
Nr. 10975
Bloemendaal D1
D1
Uit
31-03-2019
Nr. 10983
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL
D1
SCHC D1
Thuis
07-04-2019
Nr. 10999
Huizen D1
D1
Uit
28-04-2019
Nr. 11005
Locatie: Sportp. Bestevaer (Huizen), NAARDEN
D1
Oranje-Rood D1
Thuis
05-05-2019
Nr. 11021
Hurley D1
D1
Uit
12-05-2019
Nr. 11027
Locatie: A'damse Bos (Hurley), AMSTELVEEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D19711234022
2.Amsterdam D19702208021
3.SCHC D19630277021
4.Oranje-Rood D196122010019
5.Laren D19531229018
6.Kampong D193331313012
7.Pinoké D193241515011
8.Hurley D1922591208
9.hdm D19225122208
10.Bloemendaal D1912692605
11.Huizen D1903672703
12.Groningen D1902752902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg D100000000
2.hdm D100000000
3.Klein Zwitserland D100000000
4.Ring Pass Delft D100000000
5.Rotterdam D100000000
6.Victoria D100000000

Trainingen

di
19:30
-
21:30
KG 2 (Waterveld) (ABCD)
ST/RdH
do
17:00
-
18:30
Rabobank (Waterveld) (AB)
ST/RdH
do
20:00
-
22:00
Rabobank (Waterveld) (ABCD)
ST/RdH
vr
19:00
-
21:00
Rabobank (Waterveld) (ABCD)
ST/RdH (even week RABO)
Volledig schema

Team resultaten

AmsBloDenGrohdmHuiHurKamLarOraPinSCH
Amsterdam D11 - 05 - 07 - 11 - 02 - 1
Bloemendaal D11 - 01 - 11 - 12 - 4
Den Bosch D12 - 03 - 05 - 00 - 11 - 0
Groningen D11 - 60 - 30 - 80 - 20 - 2
hdm D13 - 03 - 01 - 12 - 30 - 4
Huizen D11 - 31 - 10 - 21 - 5
Hurley D10 - 21 - 21 - 31 - 1
Kampong D15 - 00 - 31 - 10 - 0
Laren D10 - 11 - 12 - 21 - 01 - 1
Oranje-Rood D11 - 25 - 22 - 13 - 0
Pinoké D13 - 23 - 32 - 01 - 11 - 3
SCHC D13 - 18 - 04 - 13 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West".