hdm Dames 1

12e in poule Dames senioren Hoofdklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 23 september
1
Kampong D1
1
hdm D1
2
Amsterdam D1
1
Bloemendaal D1
4
Victoria D1
1
Pinoké D1
Zondag 19 september
1
Klein Zwitserland D1
2
SCHC D1
1
Bloemendaal D1
2
Hurley D1
Zondag 12 september
1
Hurley D1
0
hdm D1
2
Oranje-Rood D1
2
Bloemendaal D1
1
Kampong D1
2
HGC D1
2
Victoria D1
3
Klein Zwitserland D1
2
SCHC D1
2
Amsterdam D1

Wedstrijdschema

D1
Victoria D1
Thuis
26-09-2021 12:45
Veld: RABO
Nr. 514675
BS
Leiden D1
D1
Uit
30-09-2021 00:00
Nr. 577838
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
SCHC D1
D1
Uit
03-10-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 514678
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, BILTHOVEN
D1
Oranje-Rood D1
Thuis
10-10-2021 00:00
Nr. 514685
Amsterdam D1
D1
Uit
17-10-2021 12:45
Wagener Stadion (Waterveld)
Nr. 514687
Locatie: Wagener Stadion, AMSTELVEEN
D1
Klein Zwitserland D1
Thuis
22-10-2021 00:00
Nr. 514699
HGC D1
D1
Uit
24-10-2021 12:45
ABN AMRO (Waterveld)
Nr. 514698
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
D1
Pinoké D1
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 514708
Bloemendaal D1
D1
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 514712
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL
D1
Hurley D1
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 514721
Den Bosch D1
D1
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 514723
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
D1
Kampong D1
Thuis
06-03-2022 00:00
Nr. 514734
Victoria D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 514740
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D1
SCHC D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 514748
Oranje-Rood D1
D1
Uit
24-03-2022 00:00
Nr. 514751
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN
D1
Amsterdam D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 514759
Klein Zwitserland D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 514763
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D1
HGC D1
Thuis
16-04-2022 00:00
Nr. 514770
Pinoké D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 514774
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D1
Bloemendaal D1
Thuis
01-05-2022 00:00
Nr. 514781

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D1330011409
2.HGC D132106207
3.Amsterdam D132106407
4.Hurley D132015506
5.SCHC D131205405
6.Klein Zwitserland D131115504
7.Victoria D131026703
8.Pinoké D131024703
9.Oranje-Rood D130214502
10.Bloemendaal D130124601
11.Kampong D130122501
12.hdm D130122601

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 2 Goldcup - KO Zuid-West".

Teambegeleiders (5)

Spelers (21)

Team resultaten

OranjDen Bhdm DKleinBloemPinokHGC DSCHC AmsteVictoKampoHurle
Oranje-Rood D12 - 2
Den Bosch D1
hdm D1
Klein Zwitserland D11 - 2
Bloemendaal D11 - 2
Pinoké D1
HGC D1
SCHC D12 - 2
Amsterdam D12 - 1
Victoria D12 - 34 - 1
Kampong D11 - 11 - 2
Hurley D11 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 2 Goldcup - KO Zuid-West".