hdm Dames 1

7e in poule Dames senioren Hoofdklasse A
2e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 2 Goldcup - KO Zuid-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 21 november
2
Kampong D1
1
Pinoké D1
2
Hurley D1
1
Bloemendaal D1
3
SCHC D1
0
Klein Zwitserland D1
1
Oranje-Rood D1
2
Amsterdam D1
2
Victoria D1
3
HGC D1
1
Den Bosch D1
0
HDM D1
Zondag 14 november
1
Bloemendaal D1
1
Oranje-Rood D1
3
HGC D1
4
Kampong D1
1
Pinoké D1
2
Den Bosch D1
2
HDM D1
1
Hurley D1
3
Klein Zwitserland D1
2
Victoria D1
2
Amsterdam D1
3
SCHC D1

Wedstrijdschema

D1
Kampong D1
Thuis
06-03-2022 00:00
Nr. 514734
Victoria D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 514740
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D1
SCHC D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 514748
Oranje-Rood D1
D1
Uit
24-03-2022 00:00
Nr. 514751
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN
D1
Amsterdam D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 514759
Klein Zwitserland D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 514763
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D1
HGC D1
Thuis
16-04-2022 00:00
Nr. 514770
Pinoké D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 514774
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D1
Bloemendaal D1
Thuis
01-05-2022 00:00
Nr. 514781

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D11311204711035
2.SCHC D1137602712027
3.Amsterdam D1138233320026
4.HGC D1137242427023
5.Pinoké D1136252825020
6.Kampong D1135261825017
7.HDM D1134452019016
8.Hurley D1134451923016
9.Bloemendaal D1132562033011
10.Klein Zwitserland D1132471430010
11.Victoria D1132110213607
12.Oranje-Rood D113067142406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D111007103
2.HDM D111004003
3.Rotterdam D111002103
4.Klein Zwitserland D111002103
5.HGC D110011200
6.Leonidas D110011200
7.Leiden D110010400
8.Ring Pass Delft D110011700

Teambegeleiders (4)

Spelers (21)

Team resultaten

OranjDen BHDM DKleinBloemPinokHGC DSCHC AmsteVictoKampoHurle
Oranje-Rood D11 - 12 - 22 - 31 - 11 - 21 - 22 - 2
Den Bosch D14 - 01 - 01 - 13 - 14 - 04 - 2
HDM D11 - 01 - 42 - 21 - 35 - 22 - 1
Klein Zwitserland D12 - 30 - 31 - 20 - 73 - 20 - 11 - 1
Bloemendaal D11 - 11 - 70 - 43 - 22 - 21 - 2
Pinoké D11 - 23 - 33 - 01 - 45 - 32 - 01 - 1
HGC D11 - 00 - 83 - 22 - 03 - 13 - 03 - 4
SCHC D12 - 20 - 03 - 01 - 11 - 12 - 23 - 0
Amsterdam D12 - 11 - 21 - 12 - 13 - 12 - 33 - 1
Victoria D12 - 22 - 34 - 12 - 31 - 23 - 1
Kampong D11 - 51 - 12 - 11 - 21 - 21 - 2
Hurley D11 - 02 - 12 - 20 - 31 - 33 - 0
HDM DRing KleinHGC DRotteLeideLeoniVicto
HDM D1
Ring Pass Delft D11 - 7
Klein Zwitserland D1
HGC D1
Rotterdam D12 - 1
Leiden D10 - 4
Leonidas D11 - 2
Victoria D1