hdm Dames 1

7e in poule Dames senioren Hoofdklasse A
2e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 2 Goldcup - KO Zuid-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 24 oktober
3
HGC D1
2
hdm D1
1
Klein Zwitserland D1
1
Hurley D1
1
Oranje-Rood D1
2
Kampong D1
3
Pinoké D1
3
Bloemendaal D1
3
SCHC D1
0
Victoria D1
1
Amsterdam D1
2
Den Bosch D1
Vrijdag 22 oktober
4
Den Bosch D1
0
Oranje-Rood D1
3
Bloemendaal D1
2
Victoria D1
1
Kampong D1
2
SCHC D1
1
Hurley D1
3
Amsterdam D1
3
Pinoké D1
0
HGC D1
2
hdm D1
2
Klein Zwitserland D1
Zondag 17 oktober
1
Amsterdam D1
1
hdm D1
3
HGC D1
1
Bloemendaal D1
0
Klein Zwitserland D1
3
Pinoké D1
2
Oranje-Rood D1
2
Hurley D1
1
Victoria D1
2
Kampong D1
2
SCHC D1
2
Den Bosch D1
Zondag 10 oktober
2
Bloemendaal D1
2
Kampong D1
4
Den Bosch D1
0
Victoria D1
2
HGC D1
0
Klein Zwitserland D1
1
hdm D1
0
Oranje-Rood D1
5
Pinoké D1
3
Amsterdam D1
0
Hurley D1
3
SCHC D1
Zondag 3 oktober
1
Kampong D1
5
Den Bosch D1
2
Klein Zwitserland D1
3
Bloemendaal D1
0
SCHC D1
0
hdm D1
2
Oranje-Rood D1
3
Pinoké D1
3
Victoria D1
1
Hurley D1
3
Amsterdam D1
1
HGC D1
Donderdag 30 september
0
Leiden D1
4
hdm D1
1
Leonidas D1
2
Klein Zwitserland D1
1
Ring Pass Delft D1
7
Victoria D1
2
Rotterdam D1
1
HGC D1

Wedstrijdschema

D1
Pinoké D1
Thuis
31-10-2021 12:10
Veld: RABO
Nr. 514708
BS
Victoria D1
D1
Uit
04-11-2021 20:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 578390
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Bloemendaal D1
D1
Uit
07-11-2021 12:45
ABN AMRO KG1 (Waterveld)
Nr. 514712
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL
D1
Hurley D1
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 514721
Den Bosch D1
D1
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 514723
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
D1
Kampong D1
Thuis
06-03-2022 00:00
Nr. 514734
Victoria D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 514740
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D1
SCHC D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 514748
Oranje-Rood D1
D1
Uit
24-03-2022 00:00
Nr. 514751
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN
D1
Amsterdam D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 514759
Klein Zwitserland D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 514763
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D1
HGC D1
Thuis
16-04-2022 00:00
Nr. 514770
Pinoké D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 514774
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D1
Bloemendaal D1
Thuis
01-05-2022 00:00
Nr. 514781

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D19810359025
2.HGC D196121611019
3.SCHC D19540198019
4.Amsterdam D195222414017
5.Pinoké D195132219016
6.Hurley D193241317011
7.hdm D192431314010
8.Bloemendaal D19234172509
9.Kampong D19225101908
10.Victoria D19207142506
11.Klein Zwitserland D19135102306
12.Oranje-Rood D1903691803

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 3 Goldcup - KO Zuid-West".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D111007103
2.hdm D111004003
3.Rotterdam D111002103
4.Klein Zwitserland D111002103
5.HGC D110011200
6.Leonidas D110011200
7.Leiden D110010400
8.Ring Pass Delft D110011700

Teambegeleiders (4)

Spelers (21)

Team resultaten

OranjDen Bhdm DKleinBloemPinokHGC DSCHC AmsteVictoKampoHurle
Oranje-Rood D11 - 12 - 22 - 31 - 22 - 2
Den Bosch D14 - 03 - 14 - 04 - 2
hdm D11 - 01 - 42 - 25 - 2
Klein Zwitserland D12 - 30 - 31 - 20 - 71 - 1
Bloemendaal D11 - 73 - 22 - 21 - 2
Pinoké D13 - 33 - 01 - 45 - 32 - 0
HGC D11 - 03 - 22 - 03 - 13 - 0
SCHC D12 - 20 - 01 - 12 - 23 - 0
Amsterdam D12 - 11 - 21 - 12 - 13 - 1
Victoria D12 - 34 - 11 - 23 - 1
Kampong D11 - 51 - 11 - 21 - 2
Hurley D11 - 00 - 31 - 33 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 3 Goldcup - KO Zuid-West".

hdm DRing KleinHGC DRotteLeideLeoniVicto
hdm D1
Ring Pass Delft D11 - 7
Klein Zwitserland D1
HGC D1
Rotterdam D12 - 1
Leiden D10 - 4
Leonidas D11 - 2
Victoria D1