hdm Dames 2

2e in poule Dames senioren reserve Reserve hoofdklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
1
Bloemendaal D2 (O)
2
SCHC D2 (O)
3
Victoria D2 (O)
1
Hurley D2 (O)
3
hdm D2 (O)
1
HIC D2 (O)
5
Leonidas D2 (O)
2
Kampong D2 (O)
Zondag 3 november
0
Amsterdam D2 (O)
0
hdm D2 (O)
1
Victoria D2 (O)
2
Bloemendaal D2 (O)
10
SCHC D2 (O)
2
HIC D3
0
Kampong D2 (O)
1
Hurley D3
3
Hurley D2 (O)
2
HIC D2 (O)
Zondag 27 oktober
3
Hurley D3
1
Pinoké D2 (O)
0
HIC D2 (O)
2
Amsterdam D2 (O)
1
Bloemendaal D2 (O)
4
Hurley D2 (O)
2
Leonidas D2 (O)
4
SCHC D2 (O)
2
HIC D3
2
Victoria D2 (O)
3
hdm D2 (O)
1
Kampong D2 (O)

Wedstrijdschema

D2
Hurley (O)
Thuis
17-11-2019 11:00
Veld: RABO
Nr. 205970
SC
Hurley D3
D2
Uit
24-11-2019 12:25
Veld 20 (Waterveld)
Nr. 205975
Leonidas (O)
D2
Uit
08-03-2020
Nr. 205980
D2
HIC D3
Thuis
15-03-2020
Nr. 205988
Bloemendaal (O)
D2
Uit
22-03-2020
Nr. 205991
D2
Victoria (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 205999
SCHC (O)
D2
Uit
05-04-2020
Nr. 206005
D2
Pinoké (O)
Thuis
19-04-2020
Nr. 206012
Kampong (O)
D2
Uit
10-05-2020
Nr. 206016
D2
Amsterdam (O)
Thuis
17-05-2020
Nr. 206023
HIC (O)
D2
Uit
24-05-2020
Nr. 206026
Hurley (O)
D2
Uit
07-06-2020
Nr. 206032
D2
Hurley D3
Thuis
14-06-2020
Nr. 206042

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Reserve hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pinoké D2 (O)97022312021
2.hdm D2 (O)96212311020
3.Hurley D396122112019
4.Amsterdam D2 (O)9522197017
5.SCHC D2 (O)94232523014
6.Bloemendaal D2 (O)94051318012
7.Hurley D2 (O)94051324012
8.HIC D2 (O)93241516011
9.Kampong D2 (O)9234181909
10.Leonidas D2 (O)9225191908
11.Victoria D2 (O)9225192708
12.HIC D39027113102

Begeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

wo
19:30
-
21:30
Rabobank (Waterveld) (AB)
.
vr
19:00
-
20:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
.
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 17 november
12:45
D4DSHC D5
Scheidsrechters: D2
Veld: KGW4

Team resultaten

HIC DHIC Dhdm DHurleLeoniVictoSCHC KampoBloemHurleAmstePinok
HIC D31 - 33 - 32 - 20 - 1
HIC D2 (O)3 - 11 - 00 - 22 - 3
hdm D2 (O)3 - 11 - 14 - 13 - 11 - 0
Hurley D34 - 02 - 23 - 03 - 1
Leonidas D2 (O)2 - 32 - 45 - 20 - 11 - 2
Victoria D2 (O)3 - 71 - 41 - 23 - 13 - 2
SCHC D2 (O)10 - 21 - 12 - 2
Kampong D2 (O)1 - 10 - 16 - 40 - 1
Bloemendaal D2 (O)2 - 12 - 41 - 21 - 4
Hurley D2 (O)3 - 20 - 40 - 72 - 3
Amsterdam D2 (O)0 - 00 - 12 - 24 - 1
Pinoké D2 (O)3 - 17 - 10 - 1