hdm Dames 2

Reserve overgangsklasse Dames senioren reserve Poule A

3e in poule Reserve overgangsklasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Pinoke D3
D2
Uit
11-03-2018
Nr. 15198
Locatie: A'damse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D2
Amsterdam D4
Thuis
18-03-2018
Nr. 15807
VVV D2
D2
Uit
25-03-2018
Nr. 15950
Locatie: Sportkomp. 'Het Loopveld' (VVV), AMSTELVEEN
D2
Ring Pass D3
Thuis
08-04-2018
Nr. 16620
D2
Leonidas D2
Thuis
15-04-2018
Nr. 16756
Schaerweij D2
D2
Uit
22-04-2018 10:45
Veld: KGW
Nr. 17306
Locatie: Krakelingweg (Schaerweijde), ZEIST - 1. Ekris
D2
Bloemendaal D2
Thuis
13-05-2018
Nr. 17637
Hurley D4
D2
Uit
27-05-2018
Nr. 17987
Locatie: A'damse Bos (Hurley), AMSTELVEEN
D2
Schiedam D2
Thuis
03-06-2018
Nr. 18520
Klein Zwitserland D2
D2
Uit
10-06-2018
Nr. 19004
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D2
Leonidas D4
Thuis
17-06-2018
Nr. 19402

Poule stand (3e in poule Reserve overgangsklasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVV D2 (O)119113013028
2.Bloemendaal D2 (O)119023419027
3.hdm D2 (O)118213019026
4.Pinoké D3116232318020
5.Leonidas D4116232015020
6.Leonidas D2 (O)114342517015
7.Ring Pass Delft D3113442223013
8.Klein Zwitserland D2 (O)112631116012
9.Amsterdam D4113261315011
10.Schiedam D2 (O)11056143005
11.Hurley D411119123404
12.Schaerweijde D2 (O)11029112602

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

wo
19:30
-
21:00
Rabobank (Waterveld) (AB)
RD
vr
19:00
-
20:30
KG 4 (Semiveld) (AB)
RD
Volledig schema

Team resultaten

AmsBlohdmHurKleLeoLeoPinRinSchSchVVV
Amsterdam D42 - 32 - 01 - 11 - 21 - 0
Bloemendaal D23 - 21 - 24 - 23 - 13 - 25 - 2
hdm D23 - 22 - 04 - 12 - 11 - 4
Hurley D41 - 61 - 20 - 51 - 42 - 51 - 3
Klein Zwitserland D20 - 20 - 02 - 02 - 22 - 20 - 0
Leonidas D21 - 00 - 43 - 31 - 24 - 0
Leonidas D40 - 01 - 12 - 14 - 03 - 21 - 0
Pinoké D31 - 24 - 22 - 01 - 12 - 22 - 1
Ring Pass Delft D32 - 02 - 32 - 22 - 12 - 5
Schaerweijde D20 - 12 - 20 - 62 - 42 - 3
Schiedam D21 - 32 - 62 - 21 - 31 - 11 - 1
VVV D22 - 16 - 12 - 13 - 21 - 0