hdm Dames 3

6e in poule Dames senioren reserve Reserve 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
2
Ring Pass Delft D3
2
Schiedam D2 (O)
2
Rijswijk D2 (O)
1
Zoetermeer D2 (O)
1
DSHC D2 (O)
3
hdm D3
6
Roomburg D2
1
Leiden D3
7
Rotterdam D2 (O)
1
HGC D2 (O)
Zondag 3 november
3
hdm D3
4
Roomburg D2
2
Rijswijk D2 (O)
6
Ring Pass Delft D3
3
Zoetermeer D2 (O)
0
HGC D2 (O)
1
Leiden D3
3
Rotterdam D2 (O)
0
Leonidas D6
1
DSHC D2 (O)
Zondag 27 oktober
4
Ring Pass Delft D3
4
Zoetermeer D2 (O)
5
Roomburg D2
0
Leonidas D6
1
Rotterdam D2 (O)
2
hdm D3
1
DSHC D2 (O)
2
Schiedam D2 (O)
1
HGC D2 (O)
5
Leiden D3

Wedstrijdschema

D3
Craeyenhout (O)
Thuis
17-11-2019 11:00
Veld: KGW4
Nr. 206101
Scheidsrechters: D4
Ring Pass Delft D3
D3
Uit
24-11-2019 09:00
DSW veld (Semiveld)
Nr. 206103
Rijswijk (O)
D3
Uit
08-03-2020
Nr. 206109
D3
Schiedam (O)
Thuis
15-03-2020
Nr. 206118
Leonidas D6
D3
Uit
22-03-2020
Nr. 206121
D3
Zoetermeer (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 206132
D3
Leiden D3
Thuis
05-04-2020
Nr. 206138
HGC (O)
D3
Uit
19-04-2020
Nr. 206139
D3
Rotterdam (O)
Thuis
10-05-2020
Nr. 206150
Roomburg D2
D3
Uit
17-05-2020
Nr. 206154
D3
DSHC (O)
Thuis
24-05-2020
Nr. 206161
Craeyenhout (O)
D3
Uit
07-06-2020
Nr. 206163
D3
Ring Pass Delft D3
Thuis
14-06-2020
Nr. 206172

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Reserve 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D2 (O)97202410023
2.Roomburg D297113418022
3.Rotterdam D2 (O)96121910019
4.Craeyenhout D2 (O)86023213018
5.Zoetermeer D2 (O)95223613017
6.hdm D395041516015
7.Ring Pass Delft D394234223014
8.Rijswijk D2 (O)9324917011
9.Leiden D39216113107
10.DSHC D2 (O)910842803
11.HGC D2 (O)902753502
12.Leonidas D6801732001

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

wo
19:30
-
21:00
KG3 - hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
.MN
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 17 november
12:45
D45ABaarn D45A
Scheidsrechters: D3
Veld: RABO

Team resultaten

Schiehdm DZoeteRijswRing LeoniLeideCraeyRoombDSHC RotteHGC D
Schiedam D2 (O)2 - 04 - 22 - 0
hdm D30 - 13 - 43 - 1
Zoetermeer D2 (O)5 - 14 - 08 - 03 - 0
Rijswijk D2 (O)2 - 12 - 60 - 01 - 42 - 10 - 1
Ring Pass Delft D32 - 24 - 43 - 65 - 68 - 1
Leonidas D60 - 40 - 11 - 2
Leiden D32 - 40 - 11 - 81 - 3
Craeyenhout D2 (O)4 - 36 - 03 - 1
Roomburg D22 - 25 - 06 - 1
DSHC D2 (O)1 - 21 - 30 - 60 - 60 - 2
Rotterdam D2 (O)2 - 21 - 21 - 01 - 07 - 1
HGC D2 (O)0 - 01 - 11 - 50 - 6