hdm Dames 3

Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule A

1e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
5
Roomburg D4
2
Alecto D4
1
Alphen D2 (O)
3
Victoria D4
1
Ypenburg D2 (O)
1
Forescate D2 (O)
0
Schiedam D3
2
Catwijck D2 (O)
3
hdm D3
0
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
1
HDS D2
1
Leiden D3
Zondag 7 oktober
0
Forescate D2 (O)
2
Schiedam D3
10
Victoria D4
0
Ypenburg D2 (O)
3
Alecto D4
1
Alphen D2 (O)
5
Leiden D3
1
Roomburg D4
4
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
4
HDS D2
2
Catwijck D2 (O)
4
hdm D3

Wedstrijdschema

D3
HDS D2
Thuis
28-10-2018
Nr. 14731
Schiedam D3
D3
Uit
04-11-2018 11:00
Veld: WATER
Nr. 14809
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM - Barista Italiano koffie – Veld 3
D3
Ypenburg D2
Thuis
11-11-2018
Nr. 14872
Alphen D2
D3
Uit
18-11-2018 12:45
Veld: ZAND
Nr. 14958
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 3
D3
Roomburg D4
Thuis
25-11-2018
Nr. 14999
D3
LOHC D3
Thuis
10-03-2019
Nr. 15069
Alecto D4
D3
Uit
17-03-2019
Nr. 15145
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D3
Victoria D4
Thuis
24-03-2019
Nr. 15221
Forescate D2
D3
Uit
31-03-2019
Nr. 15260
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
D3
Catwijck D2
Thuis
07-04-2019
Nr. 15372
Berkel Rod D2
D3
Uit
14-04-2019
Nr. 15447
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
HDS D2
D3
Uit
05-05-2019
Nr. 15523
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
D3
Schiedam D3
Thuis
12-05-2019
Nr. 15572
Ypenburg D2
D3
Uit
19-05-2019
Nr. 15648
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D3
Alphen D2
Thuis
26-05-2019
Nr. 15700
Roomburg D4
D3
Uit
02-06-2019
Nr. 15778
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN

Poule stand (1e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D36510177016
2.Victoria D46420162014
3.Leiden D36411268013
4.Roomburg D464111913013
5.Forescate D2 (O)6213111007
6.Catwijck D2 (O)62138907
7.Alecto D46213131507
8.Berkel-Rodenrijs D2 (O)6213121507
9.HDS D2613291406
10.Schiedam D3612351105
11.Alphen D2 (O)611481104
12.Ypenburg D2 (O)601583701

Trainingen

wo
19:30
-
21:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
MN
Volledig schema

Team resultaten

AleAlpBerCatForhdmHDSLeiRooSchVicYpe
Alecto D43 - 11 - 21 - 1
Alphen D20 - 21 - 34 - 0
Berkel-Rodenrijs D24 - 24 - 40 - 1
Catwijck D22 - 02 - 40 - 1
Forescate D24 - 24 - 00 - 2
hdm D33 - 13 - 03 - 2
HDS D21 - 11 - 12 - 4
Leiden D31 - 35 - 112 - 3
Roomburg D45 - 22 - 12 - 2
Schiedam D30 - 20 - 50 - 1
Victoria D40 - 01 - 110 - 0
Ypenburg D23 - 51 - 11 - 5