hdm Dames 3

Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B

3e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 15 april
4
Schiedam D5
3
Groen-Geel D5
3
Roomburg D3 (O)
2
Dopie D2 (O)
1
Leonidas D8
1
HUDITO D3
1
DSHC D3
2
Victoria D6
3
Alecto D4
2
hdm D3
4
Rotterdam D4
1
Leonidas D11
Zondag 8 april
2
hdm D3
4
Schiedam D5
1
Leonidas D11
6
Roomburg D3 (O)
2
Leonidas D8
0
DSHC D3
3
HUDITO D3
1
Rotterdam D4
1
Groen-Geel D5
1
Victoria D6
5
Dopie D2 (O)
3
Alecto D4

Wedstrijdschema

D3
Roomburg D3
Thuis
22-04-2018 16:00
Veld: GRAS2
Nr. 15008
Scheidsrechters: D5
D3
Groen Geel D5
Thuis
29-04-2018 14:30
Veld: RABO
Nr. 15004
Scheidsrechters: DB
Rotterdam D4
D3
Uit
13-05-2018 11:00
Veld: KGW
Nr. 14679
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 2
D3
Leonidas D8
Thuis
27-05-2018
Nr. 15006
Hudito D3
D3
Uit
03-06-2018
Nr. 14800
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D3
Leonidas D11
Thuis
10-06-2018
Nr. 15007
Dopie D2
D3
Uit
17-06-2018
Nr. 14734
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT

Poule stand (3e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D3 (O)1613126124040
2.Schiedam D51611234628035
3.hdm D3159244538029
4.HUDITO D3158343024027
5.Groen-Geel D5158163421025
6.Leonidas D8166373028021
7.Alecto D4155463740019
8.Dopie D2 (O)165293444017
9.DSHC D3155192743016
10.Rotterdam D4155192442016
11.Leonidas D111641112438013
12.Victoria D6162311184009

Trainingen

wo
19:30
-
20:45
Grasveld (Waterveld) (CD)
MN
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 22 april
14:30
D5Leonidas D19
Scheidsrechters: D3
Veld: GRAS2
Zondag 29 april
12:45
D7Klein Zwitserland D6
Scheidsrechters: D3
Veld: KGS4

Overige activiteiten

Zondag 10 juni
16:15 – 20:00
team-van-de-dag 2: hdm Dames 3

Team resultaten

AleDopDSHGrohdmHUDLeoLeoRooRotSchVic
Alecto D42 - 24 - 12 - 03 - 22 - 42 - 04 - 44 - 23 - 3
Dopie D25 - 32 - 13 - 02 - 10 - 34 - 64 - 81 - 0
DSHC D30 - 54 - 52 - 12 - 14 - 33 - 11 - 31 - 2
Groen-Geel D53 - 26 - 04 - 02 - 14 - 21 - 20 - 31 - 1
hdm D34 - 34 - 13 - 36 - 23 - 22 - 42 - 0
HUDITO D31 - 11 - 02 - 11 - 03 - 10 - 3
Leonidas D113 - 11 - 10 - 51 - 65 - 30 - 26 - 0
Leonidas D83 - 02 - 00 - 11 - 12 - 01 - 43 - 12 - 2
Roomburg D35 - 23 - 29 - 33 - 32 - 02 - 02 - 14 - 0
Rotterdam D42 - 10 - 40 - 34 - 12 - 10 - 92 - 2
Schiedam D53 - 12 - 14 - 32 - 53 - 02 - 11 - 22 - 32 - 1
Victoria D62 - 24 - 33 - 40 - 10 - 41 - 32 - 30 - 1