hdm Dames 3
10e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
HUDITO D2-O
0
Groen-Geel D3
1
Leonidas D5
2
Leiden D3
0
Catwijck D2-O
2
Alphen D2-O
3
Myra D4
2
HDM D3
2
Victoria D3
0
Amsterdam D3
4
Roomburg D3
2
Alliance D2-O
Zondag 17 maart
4
Groen-Geel D3
2
Myra D4
2
Alphen D2-O
2
Victoria D3
6
Amsterdam D3
0
Leonidas D5
2
Leiden D3
1
HUDITO D2-O
3
Alliance D2-O
0
Catwijck D2-O
Dinsdag 12 maart
0
HDM D3
7
Roomburg D3
Zondag 10 maart
1
Catwijck D2-O
2
HDM D3
3
Amsterdam D3
0
Leiden D3
3
Victoria D3
2
Alliance D2-O
4
Roomburg D3
0
Groen-Geel D3
1
Myra D4
6
HUDITO D2-O
0
Leonidas D5
1
Alphen D2-O
Zondag 3 maart
0
HUDITO D2-O
0
Roomburg D3
0
Alphen D2-O
4
Amsterdam D3
3
Leiden D3
2
Myra D4
1
Alliance D2-O
0
Leonidas D5
2
HDM D3
7
Victoria D3
1
Groen-Geel D3
1
Catwijck D2-O
Wedstrijdschema
D3
HUDITO D2-O
Thuis
07-04-2024
16:30
Veld: RABO
Nr. 1158661
Scheidsrechters: D45-1
Groen-Geel D3
D3
Uit
14-04-2024
16:00
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1158667
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Leiden D3
D3
Uit
21-04-2024
12:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1158674
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D3
Alliance D2-O
Thuis
26-05-2024
Nr. 1158678
Alphen D2-O
D3
Uit
02-06-2024
Nr. 1158685
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
D3
Amsterdam D3
Thuis
09-06-2024
Nr. 1158689
Leonidas D5
D3
Uit
16-06-2024
Nr. 1158696
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Poule stand (10e in poule Landelijk - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Amsterdam D3 | 15 | 13 | 0 | 2 | 63 | 16 | 0 | 39 |
2. | Leiden D3 | 15 | 12 | 1 | 2 | 46 | 17 | 0 | 37 |
3. | HUDITO D2-O | 15 | 11 | 2 | 2 | 54 | 12 | 0 | 35 |
4. | Victoria D3 | 15 | 11 | 1 | 3 | 54 | 29 | 0 | 34 |
5. | Roomburg D3 | 15 | 9 | 4 | 2 | 41 | 17 | 0 | 31 |
6. | Myra D4 | 15 | 6 | 1 | 8 | 32 | 47 | 0 | 19 |
7. | Alphen D2-O | 15 | 5 | 3 | 7 | 27 | 31 | 0 | 18 |
8. | Groen-Geel D3 | 15 | 5 | 1 | 9 | 28 | 41 | 0 | 16 |
9. | Alliance D2-O | 15 | 4 | 0 | 11 | 24 | 44 | 0 | 12 |
10. | HDM D3 | 15 | 3 | 0 | 12 | 17 | 78 | 0 | 9 |
11. | Leonidas D5 | 15 | 2 | 1 | 12 | 12 | 35 | 0 | 7 |
12. | Catwijck D2-O | 15 | 1 | 2 | 12 | 20 | 51 | 0 | 5 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Team resultaten
HDM D | Victo | Roomb | Leoni | Leide | Groen | Catwi | Amste | Alphe | HUDIT | Allia | Myra | |
HDM D3 | 2 - 7 | 0 - 7 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 6 | 3 - 6 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||||
Victoria D3 | 8 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||||
Roomburg D3 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | ||||
Leonidas D5 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 6 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | |||||
Leiden D3 | 5 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||||
Groen-Geel D3 | 1 - 5 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 4 | 4 - 2 | ||||
Catwijck D2-O | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 3 | 2 - 6 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
Amsterdam D3 | 8 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 4 | |||||
Alphen D2-O | 2 - 2 | 0 - 0 | 4 - 5 | 4 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 | 2 - 2 | |||||
HUDITO D2-O | 10 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 8 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | ||||
Alliance D2-O | 0 - 1 | 1 - 4 | 3 - 5 | 1 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | 1 - 6 | 1 - 5 | ||||
Myra D4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 2 - 3 | 1 - 8 | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 6 | 4 - 1 |