hdm Dames 3
10e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
5
Catwijck D2-O
2
Leonidas D5
3
Groen-Geel D3
5
HDM D3
4
HUDITO D2-O
0
Alliance D2-O
5
Victoria D3
2
Leiden D3
1
Myra D4
4
Alphen D2-O
0
Roomburg D3
4
Amsterdam D3
Zondag 7 april
2
Alphen D2-O
3
Roomburg D3
5
Amsterdam D3
1
Catwijck D2-O
7
Leiden D3
2
Groen-Geel D3
0
HDM D3
6
HUDITO D2-O
4
Alliance D2-O
3
Myra D4
0
Leonidas D5
2
Victoria D3
Zondag 24 maart
1
HUDITO D2-O
0
Groen-Geel D3
1
Leonidas D5
2
Leiden D3
0
Catwijck D2-O
2
Alphen D2-O
3
Myra D4
2
HDM D3
2
Victoria D3
0
Amsterdam D3
4
Roomburg D3
2
Alliance D2-O
Wedstrijdschema
Leiden D3
D3
Uit
21-04-2024
12:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1158674
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D3
Alliance D2-O
Thuis
26-05-2024
Nr. 1158678
Alphen D2-O
D3
Uit
02-06-2024
Nr. 1158685
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
D3
Amsterdam D3
Thuis
09-06-2024
Nr. 1158689
Leonidas D5
D3
Uit
16-06-2024
Nr. 1158696
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Poule stand (10e in poule Landelijk - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Amsterdam D3 | 17 | 15 | 0 | 2 | 72 | 17 | 0 | 45 |
2. | HUDITO D2-O | 17 | 13 | 2 | 2 | 64 | 12 | 0 | 41 |
3. | Leiden D3 | 17 | 13 | 1 | 3 | 55 | 24 | 0 | 40 |
4. | Victoria D3 | 17 | 13 | 1 | 3 | 61 | 31 | 0 | 40 |
5. | Roomburg D3 | 17 | 10 | 4 | 3 | 44 | 23 | 0 | 34 |
6. | Alphen D2-O | 17 | 6 | 3 | 8 | 33 | 35 | 0 | 21 |
7. | Myra D4 | 17 | 6 | 1 | 10 | 36 | 55 | 0 | 19 |
8. | Groen-Geel D3 | 17 | 5 | 1 | 11 | 33 | 53 | 0 | 16 |
9. | Alliance D2-O | 17 | 5 | 0 | 12 | 28 | 51 | 0 | 15 |
10. | HDM D3 | 17 | 4 | 0 | 13 | 22 | 87 | 0 | 12 |
11. | Catwijck D2-O | 17 | 2 | 2 | 13 | 26 | 58 | 0 | 8 |
12. | Leonidas D5 | 17 | 2 | 1 | 14 | 14 | 42 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
HDM D | Victo | Roomb | Leoni | Leide | Groen | Catwi | Amste | Alphe | HUDIT | Allia | Myra | |
HDM D3 | 2 - 7 | 0 - 7 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 6 | 3 - 6 | 1 - 5 | 0 - 6 | 1 - 5 | |||
Victoria D3 | 8 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 2 - 0 | 5 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | ||||
Roomburg D3 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | |||
Leonidas D5 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 6 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | ||||
Leiden D3 | 5 - 0 | 3 - 0 | 7 - 2 | 5 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
Groen-Geel D3 | 3 - 5 | 1 - 5 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 4 | 4 - 2 | |||
Catwijck D2-O | 1 - 2 | 1 - 4 | 5 - 2 | 1 - 3 | 2 - 6 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Amsterdam D3 | 8 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | ||||
Alphen D2-O | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 4 - 5 | 4 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 | 2 - 2 | ||||
HUDITO D2-O | 10 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 8 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
Alliance D2-O | 0 - 1 | 1 - 4 | 3 - 5 | 1 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | 1 - 6 | 1 - 5 | 4 - 3 | |||
Myra D4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 2 - 3 | 1 - 8 | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 4 | 1 - 6 | 4 - 1 |