hdm Dames 4

Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule C

1e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
4
Craeyenhout D3
0
Nieuwkoop D2 (O)
1
Leonidas D16
3
Leonidas D17
2
hdm D4
1
Groen-Geel D8
1
Rijswijk D4
4
Spijkenisse D2 (O)
3
Westland D3
0
Leiden-Leidse Studs D7
Zondag 7 oktober
3
Leonidas D17
4
hdm D4
2
Ommoord D3
3
Leonidas D16
10
Nieuwkoop D2 (O)
3
Pijnacker D3
1
Leiden-Leidse Studs D7
1
Craeyenhout D3
4
Groen-Geel D8
1
Rijswijk D4
Woensdag 3 oktober
7
Westland D3
1
Spijkenisse D2 (O)

Wedstrijdschema

Spijkenis D2
D4
Uit
28-10-2018 12:45
Veld: SEMI
Nr. 14740
Locatie: Sportp. Groenewoud, SPIJKENISSE - Raboveld
D4
Rijswijk D4
Thuis
04-11-2018
Nr. 14811
D4
Westland D3
Thuis
11-11-2018
Nr. 14859
Leonidas D16
D4
Uit
18-11-2018
Nr. 14964
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D4
Pijnacker D3
Thuis
25-11-2018
Nr. 14987
D4
Craeyenhout D3
Thuis
10-03-2019
Nr. 15056
LOHC D7
D4
Uit
17-03-2019
Nr. 15155
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
D4
Nieuwkoop D2
Thuis
24-03-2019
Nr. 15208
Ommoord D3
D4
Uit
31-03-2019
Nr. 15265
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
D4
Leonidas D17
Thuis
07-04-2019
Nr. 15360
Groen Geel D8
D4
Uit
14-04-2019
Nr. 15454
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D4
Spijkenis D2
Thuis
05-05-2019
Nr. 15511
Rijswijk D4
D4
Uit
12-05-2019
Nr. 15570
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
Westland D3
D4
Uit
19-05-2019
Nr. 15665
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
D4
Leonidas D16
Thuis
26-05-2019
Nr. 15687
Pijnacker D3
D4
Uit
02-06-2019
Nr. 15790
Locatie: Sportp. 'De Groene Wijdte', PIJNACKER

Poule stand (1e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D46600298018
2.Westland D36600255018
3.Nieuwkoop D2 (O)64022311012
4.Groen-Geel D864021612012
5.Leiden-Leidse Studs D763122210010
6.Leonidas D176213121407
7.Pijnacker D35203122006
8.Spijkenisse D2 (O)6114112304
9.Ommoord D3510471803
10.Rijswijk D4610541703
11.Leonidas D16510472303
12.Craeyenhout D35113101731

Trainingen

do
20:00
-
21:00
KG 4 (Waterveld) (CD)
MJ
Volledig schema

Team resultaten

CraGrohdmLeiLeoLeoNieOmmPijRijSpiWes
Craeyenhout D31 - 84 - 02 - 3
Groen-Geel D83 - 24 - 10 - 3
hdm D42 - 15 - 38 - 0
Leiden D71 - 19 - 05 - 1
Leonidas D161 - 31 - 4
Leonidas D173 - 41 - 11 - 5
Nieuwkoop D20 - 210 - 37 - 1
Ommoord D32 - 42 - 30 - 1
Pijnacker D30 - 45 - 2
Rijswijk D40 - 20 - 21 - 4
Spijkenisse D22 - 42 - 3
Westland D35 - 23 - 02 - 17 - 1