hdm Dames 4

9e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D4
Leiden D7
Thuis
12-03-2023
Nr. 933019
Alphen D4
D4
Uit
19-03-2023
Nr. 933024
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
D4
Alecto D7
Thuis
26-03-2023
Nr. 933029
Leonidas D18
D4
Uit
02-04-2023
Nr. 933033
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D4
Leonidas D19
Thuis
16-04-2023
Nr. 933039
Pijnacker D5
D4
Uit
23-04-2023 11:00
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 952886
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
D4
Cartouche D3
Thuis
14-05-2023
Nr. 933049
Klein Zwitserland D4
D4
Uit
21-05-2023
Nr. 933051
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
D4
Forescate D3
Thuis
04-06-2023
Nr. 933059
D4
Roomburg D6
Thuis
11-06-2023
Nr. 933064
Groen-Geel D7
D4
Uit
18-06-2023 09:15
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 933069
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar

Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D6118032611024
2.Cartouche D310631277021
3.Klein Zwitserland D4116321813021
4.Alphen D4106221810020
5.Leonidas D19116142323019
6.Leiden D7115061316015
7.Pijnacker D5114342219015
8.Alecto-Augustinus D7113352026012
9.HDM D4113261619011
10.Leonidas D18112451719010
11.Groen-Geel D711236163009
12.Forescate D311128103305

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

PijnaKleinLeoniLeoniHDM DAlectRoombLeideGroenForesCartoAlphe
Pijnacker D54 - 24 - 41 - 22 - 01 - 1
Klein Zwitserland D42 - 12 - 00 - 12 - 00 - 3
Leonidas D193 - 13 - 11 - 12 - 56 - 41 - 0
Leonidas D181 - 10 - 20 - 15 - 11 - 1
HDM D41 - 12 - 41 - 24 - 11 - 1
Alecto-Augustinus D71 - 23 - 20 - 30 - 35 - 10 - 4
Roomburg D60 - 12 - 10 - 25 - 12 - 03 - 0
Leiden D71 - 21 - 23 - 01 - 31 - 00 - 2
Groen-Geel D73 - 33 - 22 - 23 - 11 - 1
Forescate D31 - 42 - 11 - 10 - 40 - 70 - 1
Cartouche D31 - 15 - 11 - 12 - 04 - 02 - 0
Alphen D42 - 10 - 42 - 06 - 2 -