hdm Dames 5

6e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D5
Derby D2
Thuis
08-03-2020
Nr. 232131
Groen-Geel D9
D5
Uit
15-03-2020
Nr. 232133
D5
Schoonhoven D1
Thuis
22-03-2020
Nr. 232143
Victoria D8
D5
Uit
29-03-2020
Nr. 232152
Leonidas D17
D5
Uit
05-04-2020
Nr. 232156
D5
Rijswijk D4
Thuis
19-04-2020
Nr. 232165
Leiden D7
D5
Uit
10-05-2020
Nr. 232167
D5
Leonidas D16
Thuis
17-05-2020
Nr. 232176
Alecto D6
D5
Uit
24-05-2020
Nr. 232177
D5
Schiedam D8
Thuis
07-06-2020
Nr. 232188
HUDITO D6
D5
Uit
14-06-2020
Nr. 232192

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden-Leidse Studs D7111001508030
2.Derby D2 (O)101000436030
3.Schiedam D8128132214025
4.Leonidas D16117133524022
5.Leonidas D17115151924016
6.hdm D5114431718016
7.Groen-Geel D9104332520015
8.Alecto/Augustinus D6114162127013
9.Schoonhoven D1114072029012
10.Victoria D811227211608
11.HUDITO D612101194203
12.Rijswijk D4110110156901

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Team resultaten

SchooSchieRijswLeoniLeonihdm DVictoLeideHUDITGroenAlectDerby
Schoonhoven D10 - 22 - 30 - 43 - 21 - 53 - 0
Schiedam D81 - 00 - 32 - 00 - 1
Rijswijk D43 - 62 - 23 - 53 - 60 - 51 - 9
Leonidas D172 - 02 - 11 - 2
Leonidas D163 - 13 - 22 - 23 - 51 - 2
hdm D52 - 13 - 30 - 41 - 00 - 01 - 1
Victoria D80 - 11 - 29 - 00 - 10 - 21 - 2
Leiden-Leidse Studs D78 - 05 - 23 - 15 - 07 - 0
HUDITO D60 - 32 - 60 - 51 - 5
Groen-Geel D91 - 36 - 11 - 13 - 61 - 1
Alecto/Augustinus D610 - 12 - 31 - 04 - 01 - 3
Derby D2 (O)5 - 24 - 02 - 15 - 06 - 0