hdm Dames 5

Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule D

4e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche D32217236918053
2.Leiden D82216157034049
3.Groen-Geel D92214355331045
4.hdm D52214266036044
5.Rijswijk D32213456531043
6.Noordwijk D2 (O)2211294230035
7.Schiedam D92210484643034
8.Leonidas D18227693139027
9.Leonidas D192252152754017
10.HGC D42251162872016
11.Victoria D82242163060014
12.Alphen D4221120168904

Trainingen

do
20:00
-
21:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (CD)
MN
Volledig schema

Team resultaten

AlpCarGrohdmHGCLeiLeoLeoNooRijSchVic
Alphen D40 - 63 - 31 - 32 - 31 - 50 - 20 - 20 - 10 - 70 - 40 - 3
Cartouche D36 - 01 - 24 - 04 - 14 - 12 - 02 - 15 - 12 - 06 - 04 - 0
Groen-Geel D96 - 11 - 24 - 25 - 03 - 23 - 03 - 01 - 02 - 03 - 34 - 0
hdm D54 - 01 - 53 - 06 - 03 - 52 - 10 - 10 - 12 - 23 - 15 - 2
HGC D43 - 01 - 30 - 21 - 32 - 61 - 13 - 10 - 22 - 40 - 62 - 1
Leiden D85 - 21 - 03 - 00 - 17 - 13 - 21 - 12 - 01 - 34 - 12 - 0
Leonidas D186 - 13 - 30 - 42 - 32 - 12 - 11 - 00 - 10 - 42 - 11 - 1
Leonidas D193 - 10 - 22 - 40 - 25 - 20 - 70 - 00 - 21 - 41 - 34 - 2
Noordwijk D26 - 01 - 11 - 22 - 51 - 24 - 63 - 04 - 15 - 11 - 13 - 0
Rijswijk D34 - 02 - 46 - 02 - 23 - 12 - 30 - 06 - 21 - 03 - 20 - 0
Schiedam D94 - 02 - 11 - 11 - 22 - 11 - 34 - 42 - 11 - 01 - 42 - 1
Victoria D83 - 40 - 21 - 01 - 86 - 11 - 21 - 23 - 11 - 31 - 72 - 3