hdm Dames 5

5e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
1
hdm D5
1
Alecto/Augustinus D6
3
Rijswijk D4
6
Leonidas D16
5
Leiden-Leidse Studs D7
2
Leonidas D17
1
Victoria D8
2
Schiedam D8
3
Schoonhoven D1
2
HUDITO D6
Zondag 3 november
8
Leiden-Leidse Studs D7
0
Rijswijk D4
2
Leonidas D16
2
hdm D5
1
Alecto/Augustinus D6
0
Victoria D8
1
HUDITO D6
5
Groen-Geel D9
Zondag 27 oktober
5
Derby D2 (O)
0
HUDITO D6
0
hdm D5
4
Leiden-Leidse Studs D7
3
Schoonhoven D1
0
Alecto/Augustinus D6
1
Groen-Geel D9
3
Schiedam D8
3
Rijswijk D4
5
Leonidas D17
0
Victoria D8
2
Leonidas D16
Zondag 20 oktober
0
HUDITO D6
3
Schiedam D8

Wedstrijdschema

Schiedam D8
D5
Uit
17-11-2019 12:45
Barista Italiano koffie – Veld 3 (Waterveld)
Nr. 232119
D5
HUDITO D6
Thuis
24-11-2019 12:45
Veld: KGW4
Nr. 232126
Scheidsrechters: D6
D5
Derby (O)
Thuis
08-03-2020
Nr. 232131
Groen-Geel D9
D5
Uit
15-03-2020
Nr. 232133
D5
Schoonhoven D1
Thuis
22-03-2020
Nr. 232143
Victoria D8
D5
Uit
29-03-2020
Nr. 232152
Leonidas D17
D5
Uit
05-04-2020
Nr. 232156
D5
Rijswijk D4
Thuis
19-04-2020
Nr. 232165
Leiden D7
D5
Uit
10-05-2020
Nr. 232167
D5
Leonidas D16
Thuis
17-05-2020
Nr. 232176
Alecto D6
D5
Uit
24-05-2020
Nr. 232177
D5
Schiedam D8
Thuis
07-06-2020
Nr. 232188
HUDITO D6
D5
Uit
14-06-2020
Nr. 232192

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden-Leidse Studs D79801385024
2.Derby D2 (O)8800363024
3.Leonidas D1697113217022
4.Schiedam D8107031912021
5.hdm D593421617013
6.Schoonhoven D194051719012
7.Leonidas D1794051623012
8.Groen-Geel D983231918011
9.Alecto/Augustinus D693151119010
10.Victoria D89126151405
11.HUDITO D61010993603
12.Rijswijk D49009125700

Begeleiders (3)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
KG 2 (Waterveld) (AB)
.MN
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 november
11:00
D6Roomburg D11
Scheidsrechters: D5
Veld: KGW4

Team resultaten

SchooSchieRijswLeoniLeonihdm DVictoLeideHUDITGroenAlectDerby
Schoonhoven D10 - 22 - 30 - 43 - 23 - 0
Schiedam D80 - 32 - 00 - 1
Rijswijk D43 - 63 - 53 - 60 - 51 - 9
Leonidas D172 - 11 - 2
Leonidas D163 - 13 - 22 - 21 - 2
hdm D52 - 13 - 30 - 40 - 01 - 1
Victoria D80 - 11 - 29 - 00 - 10 - 2
Leiden-Leidse Studs D78 - 05 - 23 - 15 - 0
HUDITO D60 - 32 - 61 - 5
Groen-Geel D91 - 36 - 13 - 61 - 1
Alecto/Augustinus D62 - 31 - 04 - 01 - 3
Derby D2 (O)4 - 02 - 15 - 06 - 0