hdm Dames 5

10e in poule Dames senioren reserve 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 24 oktober
2
Ypenburg D2-O
0
Rijswijk D3
1
Groen-Geel D8
4
Victoria D11
Zondag 10 oktober
0
Leonidas D13
3
Wateringse veld D2-O
2
Victoria D11
3
Leonidas D15
1
Leiden D7
5
Ypenburg D2-O
2
Rijswijk D3
1
Westland D3
0
hdm D5
4
Groen-Geel D6
Zondag 3 oktober
2
Leonidas D13
4
Victoria D11
3
Wateringse veld D2-O
2
Ypenburg D2-O
7
Leonidas D15
1
Schiedam D6
1
Westland D3
3
Leiden D7
1
Groen-Geel D6
0
Rijswijk D3

Wedstrijdschema

D5
Ypenburg D2
Thuis
31-10-2021 12:45
Veld: KGW3
Nr. 571395
Scheidsrechters: D2
Leiden D7
D5
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 571399
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D5
Rijswijk D3
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 571406
D5
Wateringse veld D2
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 571413
Schiedam D6
D5
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 571417
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Victoria D11
D5
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 571425
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D5
Leonidas D13
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 571431
Leonidas D15
D5
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 571435
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D5
Groen-Geel D8
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 571444
Groen-Geel D6
D5
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 571442
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D5
Westland D3
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 571454
Ypenburg D2
D5
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 571461
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D5
Leiden D7
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 571467
Rijswijk D3
D5
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 571471
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Wateringse veld D2
D5
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 571479
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
D5
Schiedam D6
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 571484

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld D2-O6600207018
2.Ypenburg D2-O6501266015
3.Leonidas D156411175013
4.Groen-Geel D66402156012
5.Leiden D76312149010
6.Victoria D116303191009
7.Rijswijk D3621361107
8.Schiedam D66204122606
9.Leonidas D13612381405
10.hdm D5611451304
11.Westland D3610562303
12.Groen-Geel D8610572503

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
11:00
D30BLeiden D30A
Scheidsrechters: D5
Veld: KGW3

Team resultaten

WaterSchieYpenbVictohdm DWestlRijswLeoniLeoniLeideGroenGroen
Wateringse veld D2-O3 - 22 - 16 - 2
Schiedam D63 - 1
Ypenburg D2-O7 - 02 - 06 - 1
Victoria D112 - 3
hdm D52 - 10 - 20 - 4
Westland D31 - 3
Rijswijk D32 - 12 - 2
Leonidas D157 - 14 - 0
Leonidas D130 - 32 - 42 - 2
Leiden D71 - 51 - 11 - 0
Groen-Geel D81 - 40 - 8
Groen-Geel D61 - 41 - 0