hdm Dames 5

6e in poule Zuid-Holland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Leiden D5
D5
Uit
12-03-2023 13:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 933137
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D5
Delfshaven D3
Thuis
19-03-2023
Nr. 933146
DSHC D4
D5
Uit
26-03-2023
Nr. 933148
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
D5
Leonidas D20
Thuis
02-04-2023
Nr. 933158
D5
Rijswijk D3
Thuis
16-04-2023
Nr. 933160
Wateringse veld D2-O
D5
Uit
23-04-2023
Nr. 933168
Locatie: Wateringse Veld, 's-gravenhage
D5
Leonidas D16
Thuis
14-05-2023
Nr. 933173
Groen-Geel D9
D5
Uit
21-05-2023 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933178
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D5
Ring Pass Delft D6
Thuis
04-06-2023
Nr. 933186
Alecto D6
D5
Uit
11-06-2023
Nr. 933193
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
D5
Victoria D8
Thuis
18-06-2023
Nr. 933199

Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto-Augustinus D6118215314026
2.Wateringse veld D2-O118123316025
3.Leiden D5116323019021
4.Victoria D8115332531018
5.Ring Pass Delft D6115242436017
6.HDM D5114342132015
7.Groen-Geel D9113352831012
8.Rijswijk D3113351822012
9.DSHC D4113261822011
10.Leonidas D20113262332011
11.Delfshaven D3113172124010
12.Leonidas D1611218163107

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Team resultaten

WaterDelfsLeoniLeoniHDM DVictoRijswRing LeideGroenDSHC Alect
Wateringse veld D2-O3 - 02 - 33 - 03 - 01 - 6
Delfshaven D30 - 21 - 21 - 22 - 20 - 2
Leonidas D201 - 45 - 22 - 23 - 12 - 0
Leonidas D162 - 32 - 13 - 23 - 40 - 12 - 2
HDM D50 - 40 - 44 - 32 - 01 - 7
Victoria D83 - 32 - 52 - 12 - 22 - 12 - 9
Rijswijk D34 - 12 - 01 - 13 - 12 - 4
Ring Pass Delft D61 - 51 - 74 - 05 - 33 - 32 - 1
Leiden D52 - 22 - 13 - 44 - 11 - 21 - 1
Groen-Geel D95 - 33 - 23 - 25 - 52 - 33 - 3
DSHC D40 - 14 - 01 - 32 - 26 - 0
Alecto-Augustinus D67 - 27 - 10 - 06 - 00 - 36 - 1