hdm Dames 5

10e in poule Dames senioren reserve 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 5 december
6
Groen-Geel D8
1
Westland D3
Zondag 28 november
Groen-Geel D8
Westland D3
3
Leonidas D15
5
Ypenburg D2-O
3
Wateringse veld D2-O
2
Groen-Geel D6
0
Victoria D11
0
Rijswijk D3
0
Leonidas D13
0
Leiden D7
2
Schiedam D6
1
HDM D5
Zondag 21 november
5
Groen-Geel D6
0
Groen-Geel D8
1
Westland D3
5
Leonidas D15
0
HDM D5
6
Wateringse veld D2-O
5
Ypenburg D2-O
1
Leonidas D13
1
Leiden D7
1
Victoria D11
2
Rijswijk D3
1
Schiedam D6
Zondag 14 november
5
Leonidas D13
1
Westland D3
1
Victoria D11
4
Ypenburg D2-O
0
Leonidas D15
1
Groen-Geel D6
2
Schiedam D6
2
Leiden D7
4
HDM D5
1
Rijswijk D3
1
Groen-Geel D8
6
Wateringse veld D2-O

Wedstrijdschema

Victoria D11
D5
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 571425
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D5
Leonidas D13
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 571431
Leonidas D15
D5
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 571435
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D5
Groen-Geel D8
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 571444
Groen-Geel D6
D5
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 571442
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D5
Westland D3
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 571454
Ypenburg D2
D5
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 571461
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D5
Leiden D7
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 571467
Rijswijk D3
D5
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 571471
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Wateringse veld D2
D5
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 571479
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
D5
Schiedam D6
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 571484

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld D2-O1111004311033
2.Ypenburg D2-O1110015111030
3.Groen-Geel D6118032911024
4.Leonidas D15116142817019
5.Leiden D7114431813016
6.Victoria D11114252519014
7.Schiedam D6114162038013
8.Leonidas D13113351922012
9.Rijswijk D3113261021011
10.HDM D5113171128010
11.Groen-Geel D811209154506
12.Westland D3111010114403

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Team resultaten

WaterSchieYpenbVictoHDM DWestlRijswLeoniLeoniLeideGroenGroen
Wateringse veld D2-O3 - 22 - 16 - 24 - 12 - 03 - 2
Schiedam D62 - 42 - 13 - 23 - 12 - 25 - 2
Ypenburg D2-O5 - 07 - 02 - 05 - 16 - 1
Victoria D117 - 01 - 40 - 02 - 32 - 4
HDM D50 - 60 - 62 - 14 - 10 - 20 - 4
Westland D30 - 22 - 11 - 51 - 30 - 4
Rijswijk D32 - 12 - 12 - 20 - 12 - 1
Leonidas D150 - 47 - 13 - 54 - 00 - 10 - 1
Leonidas D130 - 32 - 42 - 25 - 10 - 05 - 0
Leiden D71 - 51 - 10 - 11 - 11 - 0
Groen-Geel D81 - 61 - 42 - 0 - 1 - 30 - 8
Groen-Geel D65 - 11 - 41 - 02 - 05 - 0