hdm Dames 6

Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A

11e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
4
Leonidas D24
0
Voorhout D2 (O)
2
Victoria D12
3
Klein Zwitserland D5
0
Groen-Geel D11
4
Roomburg D6
1
Alecto/Augustinus D7
1
Catwijck D4
1
Leonidas D25
4
Craeyenhout D6
4
Leiden D12
0
hdm D6
Zondag 7 oktober
0
Roomburg D6
3
Alecto/Augustinus D7
5
Klein Zwitserland D5
0
Groen-Geel D11
2
Voorhout D2 (O)
3
Victoria D12
2
hdm D6
1
Leonidas D24
5
Craeyenhout D6
0
Leiden D12
0
Catwijck D4
2
Leonidas D25

Wedstrijdschema

Voorhout D2
D6
Uit
28-10-2018 16:15
Veld: WATER
Nr. 14720
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 1
D6
Klein Zwitserland D5
Thuis
04-11-2018
Nr. 14763
Roomburg D6
D6
Uit
11-11-2018
Nr. 14837
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
D6
Catwijck D4
Thuis
18-11-2018
Nr. 14927
Craeyenhout D6
D6
Uit
25-11-2018
Nr. 15007
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
Leonidas D25
D6
Uit
10-03-2019
Nr. 15066
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D6
Alecto D7
Thuis
17-03-2019
Nr. 15148
Groen Geel D11
D6
Uit
24-03-2019
Nr. 15200
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D6
Victoria D12
Thuis
31-03-2019
Nr. 15289
Leonidas D24
D6
Uit
07-04-2019
Nr. 15322
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D6
LOHC D12
Thuis
14-04-2019
Nr. 15428
D6
Voorhout D2
Thuis
05-05-2019
Nr. 15463
Klein Zwitserland D5
D6
Uit
12-05-2019
Nr. 15549
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D6
Roomburg D6
Thuis
19-05-2019
Nr. 15615
Catwijck D4
D6
Uit
26-05-2019
Nr. 15725
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
D6
Craeyenhout D6
Thuis
02-06-2019
Nr. 15766

Poule stand (11e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout D66402214012
2.Roomburg D66402127012
3.Victoria D1264021212012
4.Alecto/Augustinus D76330137012
5.Leiden D1263121611010
6.Klein Zwitserland D563121312010
7.Leonidas D256303131209
8.Catwijck D462224708
9.Groen-Geel D11612381205
10.Leonidas D246123121705
11.hdm D6612341405
12.Voorhout D2 (O)601572001

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
KG 2 (Waterveld) (CD)
JK
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 18 november
16:15 – 20:00
team-van-de-dag 2: hdm Dames 6

Team resultaten

AleCatCraGrohdmKleLeiLeoLeoRooVicVoo
Alecto D71 - 11 - 13 - 1
Catwijck D40 - 30 - 22 - 1
Craeyenhout D60 - 17 - 15 - 0
Groen-Geel D117 - 10 - 41 - 1
hdm D60 - 02 - 10 - 5
Klein Zwitserland D50 - 05 - 03 - 0
Leiden D124 - 03 - 35 - 0
Leonidas D242 - 21 - 34 - 0
Leonidas D251 - 41 - 34 - 2
Roomburg D60 - 31 - 03 - 1
Victoria D121 - 03 - 12 - 3
Voorhout D22 - 30 - 52 - 3