hdm Dames 7

Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A

12e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 15 april
2
Alkemade D2 (O)
2
Victoria D10
4
Alecto D8
1
Groen-Geel D12
9
Leonidas D21
0
Voorhout D2 (O)
0
hdm D7
8
HGC D5
1
Klein Zwitserland D6
1
Roomburg D7
4
Catwijck D3
1
Pollux D5
Zondag 8 april
1
hdm D7
4
Catwijck D3
2
Voorhout D2 (O)
3
Alkemade D2 (O)
0
Victoria D10
2
Pollux D5
0
Roomburg D7
0
Leonidas D21
2
HGC D5
1
Alecto D8
1
Groen-Geel D12
3
Klein Zwitserland D6

Wedstrijdschema

Groen Geel D12
D7
Uit
22-04-2018 14:30
Veld: KGZA
Nr. 15787
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR - Schapenweide
D7
Klein Zwitserland D6
Thuis
29-04-2018 12:45
Veld: KGS4
Nr. 15960
Scheidsrechters: D3
D7
Roomburg D7
Thuis
13-05-2018
Nr. 15961
Voorhout D2
D7
Uit
27-05-2018 14:30
Veld: KGZA
Nr. 15941
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 2
D7
Victoria D10
Thuis
03-06-2018
Nr. 15962
Pollux D5
D7
Uit
10-06-2018
Nr. 16151
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
D7
Alkemade D2
Thuis
17-06-2018
Nr. 15966

Poule stand (12e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC D51613126615040
2.Leonidas D211611325316036
3.Alecto D81611144022034
4.Catwijck D31610153818031
5.Roomburg D7168443023028
6.Pollux D5167362727024
7.Victoria D10166373241021
8.Groen-Geel D12155372131018
9.Klein Zwitserland D6152582146011
10.Alkemade D2 (O)152211164608
11.Voorhout D2 (O)161510174608
12.hdm D7150510164605

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Grasveld (Waterveld) (AB)
JK
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 29 april
11:00
D8Alphen D5
Scheidsrechters: D7
Veld: KGS4

Overige activiteiten

Zondag 3 juni
12:30 – 16:15
team-van-de-dag 1: hdm Dames 7

Team resultaten

AleAlkCatGrohdmHGCKleLeoPolRooVicVoo
Alecto D81 - 02 - 14 - 16 - 10 - 44 - 12 - 10 - 1
Alkemade D20 - 30 - 32 - 21 - 91 - 20 - 22 - 32 - 22 - 0
Catwijck D30 - 12 - 33 - 01 - 31 - 14 - 13 - 24 - 2
Groen-Geel D122 - 22 - 31 - 30 - 20 - 51 - 1
hdm D72 - 51 - 40 - 20 - 83 - 31 - 22 - 2
HGC D42 - 15 - 11 - 05 - 13 - 41 - 16 - 0
Klein Zwitserland D62 - 52 - 31 - 10 - 101 - 62 - 21 - 11 - 1
Leonidas D212 - 03 - 00 - 33 - 03 - 01 - 23 - 27 - 09 - 0
Pollux D52 - 41 - 01 - 12 - 00 - 53 - 32 - 40 - 2
Roomburg D74 - 20 - 32 - 01 - 03 - 20 - 01 - 07 - 1
Victoria D105 - 00 - 21 - 23 - 32 - 10 - 23 - 05 - 1
Voorhout D20 - 32 - 31 - 40 - 42 - 20 - 20 - 13 - 3