hdm Dames 9

Res. 5e klasse Dames senioren reserve regulier Poule Jong Senioren B

1e in poule Res. 5e klasse Dames senioren reserve regulier Poule Jong Senioren B

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Res. 5e klasse Dames senioren reserve regulier Poule Jong Senioren B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D91413107412040
2.Spirit D10148423728028
3.Ring Pass Delft D9146354231021
4.Rotterdam D13146353232021
5.Spijkenisse D4145363239018
6.DSHC D7144281632014
7.Leonidas D32143293340011
8.Barendrecht D3142012166806

Team resultaten

BarDSHhdmLeoRinRotSpiSpi
Barendrecht D31 - 01 - 74 - 12 - 41 - 40 - 11 - 5
DSHC D73 - 00 - 64 - 32 - 21 - 22 - 10 - 0
hdm D911 - 05 - 03 - 22 - 24 - 17 - 14 - 1
Leonidas D326 - 12 - 11 - 43 - 62 - 31 - 22 - 3
Ring Pass Delft D99 - 02 - 30 - 42 - 17 - 21 - 31 - 1
Rotterdam D134 - 15 - 01 - 32 - 42 - 12 - 20 - 2
Spijkenisse D49 - 12 - 00 - 92 - 22 - 32 - 22 - 5
Spirit D104 - 31 - 02 - 53 - 34 - 22 - 24 - 3