hdm Dames A

4e in poule Dames Veteranen Veteranen hoofdklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
3
Gooische DA
3
Cartouche DA
4
Spandersbosch DA
0
Bloemendaal DA
0
Pinoké DA
1
Amsterdam DA
2
Laren DA
3
Kampong DA
5
hdm DA
3
Schaerweijde DA
Zondag 3 november
2
Bloemendaal DA
2
Alecto DA
2
Schaerweijde DA
2
Gooische DA
1
Cartouche DA
1
Spandersbosch DA
4
Amsterdam DA
1
Rotterdam DA
2
Pinoké DA
0
Laren DA
1
Kampong DA
2
hdm DA
Zondag 27 oktober
2
hdm DA
3
Pinoké DA
0
Laren DA
4
Amsterdam DA
4
Rotterdam DA
1
Bloemendaal DA
3
Gooische DA
0
Kampong DA
5
Spandersbosch DA
1
Schaerweijde DA
2
Alecto DA
1
Cartouche DA

Wedstrijdschema

Cartouche DA
DA
Uit
17-11-2019 14:45
Riverdale (Waterveld)
Nr. 206228
DA
Bloemendaal DA
Thuis
24-11-2019 14:30
Veld: RABO
Nr. 206237
Scheidsrechters: DB
DA
Rotterdam DA
Thuis
08-03-2020
Nr. 206243
Alecto DA
DA
Uit
15-03-2020
Nr. 206244
DA
Spandersbosch DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 206256
Gooische DA
DA
Uit
29-03-2020
Nr. 206259
Amsterdam DA
DA
Uit
05-04-2020
Nr. 206264
DA
Laren DA
Thuis
19-04-2020
Nr. 206273
Pinoké DA
DA
Uit
10-05-2020
Nr. 206278
DA
Kampong DA
Thuis
17-05-2020
Nr. 206285
Schaerweijde DA
DA
Uit
24-05-2020
Nr. 206291
DA
Cartouche DA
Thuis
07-06-2020
Nr. 206297
Bloemendaal DA
DA
Uit
14-06-2020
Nr. 206298

Poule stand (4e in poule Dames Veteranen Veteranen hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Amsterdam DA9801348024
2.Pinoké DA9711236022
3.Spandersbosch DA9531208018
4.hdm DA95042622015
5.Gooische DA94322420015
6.Rotterdam DA84132116013
7.Alecto DA83231218011
8.Bloemendaal DA93151123010
9.Kampong DA9306122509
10.Cartouche DA9234141709
11.Schaerweijde DA9117133204
12.Laren DA9018122701

Begeleiders (1)

Spelers (20)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
KG 2 (Waterveld) (CD)
.MN
Volledig schema

Team resultaten

KampoSpandhdm DBloemPinokLarenRotteAmsteAlectCartoSchaeGoois
Kampong DA0 - 41 - 22 - 81 - 2
Spandersbosch DA2 - 14 - 01 - 10 - 25 - 1
hdm DA2 - 31 - 56 - 25 - 32 - 3
Bloemendaal DA3 - 02 - 02 - 22 - 1
Pinoké DA4 - 02 - 00 - 14 - 04 - 0
Laren DA2 - 32 - 23 - 51 - 20 - 4
Rotterdam DA0 - 24 - 11 - 23 - 2
Amsterdam DA6 - 04 - 12 - 07 - 0
Alecto DA0 - 12 - 12 - 12 - 2
Cartouche DA1 - 11 - 32 - 23 - 1
Schaerweijde DA1 - 42 - 11 - 22 - 2
Gooische DA3 - 00 - 15 - 36 - 33 - 3