hdm Dames 30A

6e in poule Dames Veteranen Dames30+ Hoofdklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
0
hdm D30A
1
Klein Zwitserland D30A
1
Bloemendaal D30A
6
Gooische D30A
2
Cartouche D30A
3
Kampong D30B
3
Laren D30A
1
Spandersbosch D30A
4
Rotterdam D30A
0
Pinoké D30A
Zondag 10 oktober
2
Klein Zwitserland D30A
3
Kampong D30B
0
Gooische D30A
0
hdm D30A
4
Cartouche D30A
2
Laren D30A
3
Pinoké D30A
0
Bloemendaal D30A
1
Kampong D30A
1
Rotterdam D30A
1
Spandersbosch D30A
0
Amsterdam D30A
Zondag 3 oktober
11
Amsterdam D30A
1
Cartouche D30A
2
Kampong D30B
4
Gooische D30A
5
Pinoké D30A
0
Kampong D30A
1
Bloemendaal D30A
2
hdm D30A
0
Laren D30A
1
Klein Zwitserland D30A
5
Rotterdam D30A
0
Spandersbosch D30A

Wedstrijdschema

Cartouche D30A
D30A
Uit
31-10-2021 10:35
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 515191
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
D30A
Spandersbosch D30A
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 515203
Kampong D30A
D30A
Uit
14-11-2021 10:45
Kunstgras 9 (Waterveld)
Nr. 515205
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D30A
Pinoké D30A
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 515214
Rotterdam D30A
D30A
Uit
28-11-2021 08:45
veld 3 (Waterveld)
Nr. 515220
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
Amsterdam D30A
D30A
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 515221
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), AMSTELVEEN
D30A
Laren D30A
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 515231
Kampong D30B
D30A
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 515235
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D30A
Bloemendaal D30A
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 515243
D30A
Gooische D30A
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 515250
Klein Zwitserland D30A
D30A
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 515254
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D30A
Cartouche D30A
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 515262
Spandersbosch D30A
D30A
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 515269
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM
D30A
Kampong D30A
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 515274
Pinoké D30A
D30A
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 515278
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D30A
Rotterdam D30A
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 515286

Poule stand (6e in poule Dames Veteranen Dames30+ Hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D30A6411184013
2.Gooische D30A6411208013
3.Pinoké D30A6321137011
4.Amsterdam D30A5311186010
5.Kampong D30B63121312010
6.hdm D30A62225608
7.Klein Zwitserland D30A622281008
8.Cartouche D30A6213102107
9.Bloemendaal D30A612381605
10.Laren D30A611491604
11.Spandersbosch D30A611451404
12.Kampong D30A503231003

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Team resultaten

KampoKampoSpandhdm DKleinBloemPinokLarenRotteAmsteCartoGoois
Kampong D30B3 - 12 - 4
Kampong D30A1 - 11 - 11 - 1
Spandersbosch D30A0 - 21 - 0
hdm D30A1 - 00 - 10 - 2
Klein Zwitserland D30A2 - 32 - 21 - 1
Bloemendaal D30A1 - 21 - 6
Pinoké D30A5 - 03 - 01 - 1
Laren D30A3 - 12 - 20 - 1
Rotterdam D30A5 - 04 - 14 - 0
Amsterdam D30A11 - 14 - 3
Cartouche D30A2 - 32 - 04 - 20 - 4
Gooische D30A0 - 05 - 12 - 0