hdm Dames B

Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D

4e in poule Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Veteranen 1e klasse Dames Veteranen Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DB2222001704066
2.Bennebroek DA2213275755041
3.Forescate DA2212286667038
4.hdm DB2210574447035
5.Roomburg DB22111104142034
6.Alliance DA2210395343033
7.Cartouche DB227693141027
8.Bloemendaal DB2274114262025
9.Rood-Wit DB2274113659025
10.Alecto DB2265113658023
11.Noordwijk DA2262143179020
12.hdm DC2232172070011

Trainingen

di
20:00
-
21:30
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
JWvV
Volledig schema

Team resultaten

AleAllBenBloCarForhdmhdmKleNooRooRoo
Alecto DB3 - 22 - 33 - 25 - 13 - 60 - 62 - 10 - 63 - 51 - 11 - 5
Alliance DA2 - 21 - 31 - 01 - 20 - 10 - 15 - 10 - 47 - 06 - 30 - 1
Bennebroek DA0 - 01 - 51 - 23 - 14 - 21 - 21 - 01 - 131 - 22 - 33 - 2
Bloemendaal DB4 - 20 - 22 - 50 - 02 - 30 - 410 - 10 - 123 - 20 - 30 - 3
Cartouche DB0 - 02 - 41 - 12 - 21 - 30 - 11 - 00 - 43 - 01 - 01 - 1
Forescate DA1 - 32 - 21 - 31 - 33 - 25 - 25 - 11 - 38 - 23 - 22 - 4
hdm DB2 - 23 - 22 - 30 - 02 - 24 - 40 - 00 - 91 - 24 - 21 - 0
hdm DC0 - 22 - 32 - 41 - 50 - 52 - 30 - 31 - 80 - 11 - 02 - 1
Klein Zwitserland DB4 - 09 - 08 - 08 - 05 - 018 - 07 - 08 - 011 - 18 - 08 - 0
Noordwijk DA2 - 10 - 33 - 83 - 11 - 32 - 81 - 41 - 10 - 32 - 21 - 4
Rood-Wit DB2 - 02 - 20 - 72 - 25 - 11 - 34 - 10 - 40 - 92 - 00 - 2
Roomburg DB3 - 11 - 51 - 23 - 40 - 23 - 13 - 12 - 00 - 52 - 00 - 2