hdm Dames B

8e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

DB
Qui Vive DA
Thuis
08-03-2020
Nr. 206374
Forescate DA
DB
Uit
15-03-2020
Nr. 206376
DB
Alecto DB
Thuis
22-03-2020
Nr. 206387
Rood-Wit DB
DB
Uit
29-03-2020
Nr. 206392
Bloemendaal DB
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 206395
DB
Cartouche DB
Thuis
19-04-2020
Nr. 206405
Leiden DA
DB
Uit
10-05-2020
Nr. 206410
DB
Roomburg DA
Thuis
17-05-2020
Nr. 206414
Bennebroek DA
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 206418
DB
Alliance DA
Thuis
07-06-2020
Nr. 206429
Klein Zwitserland DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 206432

Poule stand (8e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit DB119114913028
2.Leiden DA11731248024
3.Qui Vive DA117132419022
4.Bennebroek DA116232120020
5.Roomburg DA105412110019
6.Cartouche DB115242321017
7.Klein Zwitserland DB105052124015
8.hdm DB114251714014
9.Forescate DA114162236013
10.Alliance DA11308182809
11.Bloemendaal DB1120992606
12.Alecto DB11001173700

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Team resultaten

AlectCartoKleinRood-hdm DQui VBloemForesRoombLeideBenneAllia
Alecto DB0 - 50 - 30 - 30 - 21 - 2
Cartouche DB4 - 12 - 03 - 23 - 11 - 16 - 2
Klein Zwitserland DB
Rood-Wit DB6 - 15 - 14 - 26 - 22 - 24 - 2
hdm DB1 - 02 - 03 - 42 - 3
Qui Vive DA2 - 11 - 00 - 42 - 2
Bloemendaal DB1 - 51 - 20 - 2
Forescate DA2 - 21 - 82 - 60 - 11 - 43 - 2
Roomburg DA3 - 00 - 11 - 13 - 2
Leiden DA3 - 00 - 22 - 03 - 11 - 1
Bennebroek DA1 - 01 - 65 - 11 - 2
Alliance DA3 - 13 - 10 - 21 - 50 - 1