hdm Dames B

8e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
2
hdm DB
3
Bennebroek DA
1
Cartouche DB
1
Roomburg DA
4
Rood-Wit DB
2
Alliance DA
2
Forescate DA
6
Qui Vive DA
2
Leiden DA
0
Bloemendaal DB
Zondag 3 november
3
Alliance DA
1
Alecto DB
3
Leiden DA
0
Cartouche DB
1
Bennebroek DA
6
Rood-Wit DB
Zondag 27 oktober
1
Alecto DB
2
Bennebroek DA
3
Forescate DA
2
Alliance DA
3
Cartouche DB
1
Bloemendaal DB
2
Rood-Wit DB
2
Roomburg DA
Zondag 20 oktober
2
Qui Vive DA
2
Bennebroek DA

Wedstrijdschema

Alliance DA
DB
Uit
17-11-2019 12:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 206356
DB
Klein Zwitserland DB
Thuis
24-11-2019 11:00
Veld: KGW3
Nr. 206369
Scheidsrechters: HC
DB
Qui Vive DA
Thuis
08-03-2020
Nr. 206374
Forescate DA
DB
Uit
15-03-2020
Nr. 206376
DB
Alecto DB
Thuis
22-03-2020
Nr. 206387
Rood-Wit DB
DB
Uit
29-03-2020
Nr. 206392
Bloemendaal DB
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 206395
DB
Cartouche DB
Thuis
19-04-2020
Nr. 206405
Leiden DA
DB
Uit
10-05-2020
Nr. 206410
DB
Roomburg DA
Thuis
17-05-2020
Nr. 206414
Bennebroek DA
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 206418
DB
Alliance DA
Thuis
07-06-2020
Nr. 206429
Klein Zwitserland DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 206432

Poule stand (8e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit DB97113911022
2.Leiden DA9711226022
3.Qui Vive DA96122014019
4.Bennebroek DA95131919016
5.Klein Zwitserland DB85032116015
6.Roomburg DA8431158015
7.Cartouche DB94231718014
8.hdm DB93241411011
9.Forescate DA93151935010
10.Alliance DA9207132106
11.Bloemendaal DB910872103
12.Alecto DB900963200

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
.JWvV
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 november
14:30
DABloemendaal DA
Scheidsrechters: DB
Veld: RABO

Team resultaten

AlectCartoKleinRood-hdm DQui VBloemForesRoombLeideBenneAllia
Alecto DB0 - 50 - 30 - 21 - 2
Cartouche DB4 - 12 - 03 - 23 - 11 - 1
Klein Zwitserland DB
Rood-Wit DB6 - 15 - 16 - 22 - 24 - 2
hdm DB1 - 02 - 03 - 42 - 3
Qui Vive DA1 - 00 - 42 - 2
Bloemendaal DB1 - 20 - 2
Forescate DA2 - 21 - 82 - 61 - 43 - 2
Roomburg DA3 - 00 - 13 - 2
Leiden DA3 - 00 - 22 - 03 - 1
Bennebroek DA1 - 65 - 11 - 2
Alliance DA3 - 10 - 21 - 50 - 1