hdm Dames D

Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A

3e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Woensdag 17 april
1
Bleiswijk DA
1
Cartouche DC
Zondag 14 april
3
Groen-Geel DA
2
Rotterdam DC
7
Westland DA
0
Cartouche DC
3
Leonidas DA
0
Bleiswijk DA
2
hdm DD
1
Spijkenisse DA
2
HUDITO DB
0
Craeyenhout DB
4
Ypenburg DA
2
Cartouche DD
Dinsdag 9 april
2
Rotterdam DC
0
Ypenburg DA
Zondag 7 april
1
Bleiswijk DA
6
Westland DA
1
Cartouche DC
1
Groen-Geel DA
2
Cartouche DD
2
HUDITO DB
1
Craeyenhout DB
3
hdm DD
0
Spijkenisse DA
5
Leonidas DA

Wedstrijdschema

Leonidas DA
DD
Uit
05-05-2019
Nr. 17415
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
DD
Bleiswijk DA
Thuis
12-05-2019
Nr. 17429
DD
Hudito DB
Thuis
19-05-2019
Nr. 17436
Ypenburg DA
DD
Uit
26-05-2019 14:30
Veld: WATER
Nr. 17447
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
DD
Groen Geel DA
Thuis
02-06-2019
Nr. 17460

Poule stand (3e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas DA1714308311045
2.Westland DA1711515729038
3.hdm DD1711424219037
4.Rotterdam DC179354134030
5.Groen-Geel DA178452320028
6.HUDITO DB178453331028
7.Spijkenisse DA177284642023
8.Ypenburg DA176382935021
9.Craeyenhout DB1752102648017
10.Cartouche DC182882345014
11.Cartouche DD171115164904
12.Bleiswijk DA181116278304

Spelers (2)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 2 juni
12:30 – 16:15
team-van-de-dag 1: hdm Dames D

Team resultaten

BleCarCarCraGrohdmHUDLeoRotSpiWesYpe
Bleiswijk DA1 - 14 - 11 - 50 - 31 - 40 - 93 - 71 - 63 - 8
Cartouche DC4 - 34 - 01 - 11 - 30 - 31 - 40 - 05 - 51 - 1
Cartouche DD1 - 30 - 12 - 20 - 61 - 21 - 31 - 23 - 1
Craeyenhout DB4 - 32 - 11 - 00 - 11 - 32 - 21 - 42 - 2
Groen-Geel DA4 - 10 - 01 - 00 - 51 - 03 - 23 - 01 - 40 - 0
hdm DD0 - 02 - 03 - 12 - 23 - 12 - 12 - 23 - 0
HUDITO DB3 - 22 - 24 - 22 - 01 - 01 - 41 - 15 - 11 - 4
Leonidas DA3 - 08 - 25 - 07 - 01 - 16 - 07 - 07 - 1
Rotterdam DC3 - 21 - 07 - 04 - 31 - 12 - 31 - 24 - 32 - 0
Spijkenisse DA9 - 04 - 25 - 03 - 10 - 51 - 32 - 44 - 0
Westland DA7 - 17 - 04 - 31 - 04 - 32 - 02 - 22 - 20 - 4
Ypenburg DA2 - 14 - 04 - 22 - 10 - 10 - 30 - 52 - 51 - 1