hdm Dames D

Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A

2e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
3
Spijkenisse DA
1
hdm DD
2
Craeyenhout DB
2
HUDITO DB
3
Cartouche DD
1
Ypenburg DA
4
Rotterdam DC
3
Groen-Geel DA
5
Cartouche DC
5
Westland DA
0
Bleiswijk DA
9
Leonidas DA
Zondag 7 oktober
2
Ypenburg DA
5
Rotterdam DC
4
HUDITO DB
2
Cartouche DD
3
hdm DD
1
Craeyenhout DB
7
Leonidas DA
1
Spijkenisse DA
7
Westland DA
1
Bleiswijk DA
0
Groen-Geel DA
0
Cartouche DC

Wedstrijdschema

DD
Leonidas DA
Thuis
28-10-2018 14:30
Veld: KGW3
Nr. 17297
Scheidsrechters: D3
Bleiswijk DA
DD
Uit
04-11-2018 10:45
Veld: SEMI
Nr. 17314
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK - Havecon veld 1
Hudito DB
DD
Uit
11-11-2018
Nr. 17318
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
DD
Ypenburg DA
Thuis
18-11-2018
Nr. 17328
Groen Geel DA
DD
Uit
25-11-2018
Nr. 17345
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Westland DA
DD
Uit
10-03-2019
Nr. 17354
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
DD
Cartouche DC
Thuis
17-03-2019
Nr. 17362
Rotterdam DC
DD
Uit
24-03-2019
Nr. 17375
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
DD
Cartouche DD
Thuis
31-03-2019
Nr. 17385
Craeyenhout DB
DD
Uit
07-04-2019
Nr. 17395
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
DD
Spijkenis DA
Thuis
14-04-2019
Nr. 17407
Leonidas DA
DD
Uit
05-05-2019
Nr. 17415
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
DD
Bleiswijk DA
Thuis
12-05-2019
Nr. 17429
DD
Hudito DB
Thuis
19-05-2019
Nr. 17436
Ypenburg DA
DD
Uit
26-05-2019
Nr. 17447
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
DD
Groen Geel DA
Thuis
02-06-2019
Nr. 17460

Poule stand (2e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas DA6600355018
2.hdm DD6411138013
3.Spijkenisse DA64022015012
4.Westland DA6330189012
5.HUDITO DB63211210011
6.Rotterdam DC6303161409
7.Craeyenhout DB6213101507
8.Ypenburg DA613271106
9.Groen-Geel DA61237705
10.Cartouche DC6042111904
11.Cartouche DD610561503
12.Bleiswijk DA600673400

Spelers (2)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
KG 3 (Waterveld) (CD)
JWvV
Volledig schema

Team resultaten

BleCarCarCraGrohdmHUDLeoRotSpiWesYpe
Bleiswijk DA1 - 50 - 93 - 7
Cartouche DC1 - 35 - 51 - 1
Cartouche DD0 - 11 - 33 - 1
Craeyenhout DB1 - 02 - 21 - 4
Groen-Geel DA4 - 10 - 00 - 0
hdm DD3 - 13 - 12 - 2
HUDITO DB2 - 24 - 21 - 0
Leonidas DA8 - 25 - 07 - 1
Rotterdam DC4 - 32 - 31 - 2
Spijkenisse DA5 - 03 - 11 - 3
Westland DA7 - 11 - 02 - 0
Ypenburg DA2 - 12 - 51 - 1