hdm Dames 30E

6e in poule Dames Veteranen 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 24 oktober
0
Victoria D30G
0
Ypenburg D30A
3
Hoeksche Waard D30B
0
Victoria D30F
Forcial D30A
Berkel-Rodenrijs D30C
1
hdm D30E
1
Schiedam D30B
5
Voorhout D30A
0
Craeyenhout D30C
Zondag 10 oktober
3
Victoria D30F
6
hdm D30E
0
Berkel-Rodenrijs D30C
3
Hoeksche Waard D30B
0
Berkel-Rodenrijs D30B
4
Voorhout D30A
7
Craeyenhout D30C
0
Forcial D30A
1
Schiedam D30B
3
Victoria D30G
Zondag 3 oktober
2
hdm D30E
2
Victoria D30G
2
Hoeksche Waard D30B
0
Craeyenhout D30C
6
Voorhout D30A
0
Ypenburg D30A
3
Victoria D30F
2
Berkel-Rodenrijs D30C
1
Forcial D30A
0
Berkel-Rodenrijs D30B

Wedstrijdschema

Hoeksche Waard D30B
D30E
Uit
31-10-2021 12:45
Hoofdveld (Semiveld)
Nr. 575416
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
D30E
Ypenburg D30A
Thuis
07-11-2021 11:00
Veld: KGW3
Nr. 575423
Forcial D30A
D30E
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 575427
Locatie: Sportpark Tweede Slag, ROCKANJE
Berkel Rodenrijs D30B
D30E
Uit
21-11-2021 10:30
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 575430
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
D30E
Voorhout D30A
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 575441
D30E
Craeyenhout D30C
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 575446
D30E
Berkel Rodenrijs D30C
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 575459
Victoria D30G
D30E
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 575463
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D30E
Victoria D30F
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 575472
Schiedam D30B
D30E
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 575474
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D30E
Hoeksche Waard D30B
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 575482
Ypenburg D30A
D30E
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 575488
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D30E
Forcial D30A
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 575494
D30E
Berkel Rodenrijs D30B
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 575499
Voorhout D30A
D30E
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 575504
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT

Poule stand (6e in poule Dames Veteranen 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoeksche Waard D30B6501173015
2.Voorhout D30A5401197012
3.Craeyenhout D30C63121710010
4.Schiedam D30B5311115010
5.Victoria D30G522115708
6.hdm D30E5221161008
7.Ypenburg D30A51223905
8.Berkel-Rodenrijs D30B511321104
9.Victoria D30F611471804
10.Forcial D30A511311704
11.Berkel-Rodenrijs D30C501441501

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

VictoVictoForesForciHoeksLeideSchieYpenbBerkehdm DCraeyBerkeVoorh
Victoria D30G7 - 00 - 0
Victoria D30F3 - 23 - 61 - 1
Forescate D30C
Forcial D30A0 - 3 - 1 - 0
Hoeksche Waard D30B3 - 03 - 12 - 0
Leiden D30C
Schiedam D30B1 - 32 - 14 - 0
Ypenburg D30A2 - 00 - 0
Berkel-Rodenrijs D30C0 - 30 - 62 - 2
hdm D30E2 - 21 - 1
Craeyenhout D30C4 - 07 - 04 - 1
Berkel-Rodenrijs D30B0 - 51 - 00 - 4
Voorhout D30A4 - 36 - 05 - 0