hdm D30-5
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Berkel-Rodenrijs D30-3
5
Leiden D30-3
2
Schiedam D30-3
1
Victoria D30-6
0
Berkel-Rodenrijs D30-2
1
Ypenburg D30-2
2
Craeyenhout D30-3
2
Ypenburg D30-1
1
HDM D30-5
0
Forcial D30-1
Zondag 17 maart
2
Leiden D30-3
1
Schiedam D30-3
3
Ypenburg D30-1
1
Berkel-Rodenrijs D30-2
3
Forcial D30-1
0
Berkel-Rodenrijs D30-3
1
Forescate D30-2
2
Craeyenhout D30-3
0
Ypenburg D30-2
1
HDM D30-5
Zondag 10 maart
1
Victoria D30-6
3
Forescate D30-2
3
HDM D30-5
2
Ypenburg D30-1
2
Schiedam D30-3
3
Forcial D30-1
1
Berkel-Rodenrijs D30-2
2
Craeyenhout D30-3
Zondag 3 maart
5
Leiden D30-3
1
Victoria D30-6
3
Ypenburg D30-1
0
Berkel-Rodenrijs D30-3
3
Craeyenhout D30-3
0
HDM D30-5
1
Ypenburg D30-2
1
Schiedam D30-3
1
Forescate D30-2
1
Berkel-Rodenrijs D30-2
Wedstrijdschema
Leiden D30-3
D30-5
Uit
07-04-2024
14:00
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1173843
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
D30-5
Victoria D30-6
Thuis
14-04-2024
Nr. 1173848
D30-5
Schiedam D30-3
Thuis
12-05-2024
Nr. 1173857
Berkel-Rodenrijs D30-3
D30-5
Uit
26-05-2024
Nr. 1173862
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Forescate D30-2
D30-5
Uit
02-06-2024
Nr. 1173871
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
D30-5
Berkel-Rodenrijs D30-2
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173872
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden D30-3 | 13 | 13 | 0 | 0 | 67 | 10 | 0 | 39 |
2. | Craeyenhout D30-3 | 14 | 10 | 1 | 3 | 24 | 12 | 0 | 31 |
3. | Forcial D30-1 | 14 | 9 | 3 | 2 | 45 | 19 | 0 | 30 |
4. | Forescate D30-2 | 13 | 7 | 2 | 4 | 30 | 16 | 0 | 23 |
5. | Ypenburg D30-2 | 14 | 6 | 3 | 5 | 13 | 17 | 0 | 21 |
6. | HDM D30-5 | 14 | 6 | 2 | 6 | 21 | 24 | 0 | 20 |
7. | Ypenburg D30-1 | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | 25 | 0 | 19 |
8. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | 14 | 3 | 3 | 8 | 14 | 19 | 0 | 12 |
9. | Schiedam D30-3 | 14 | 2 | 4 | 8 | 21 | 32 | 0 | 10 |
10. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | 14 | 1 | 4 | 9 | 10 | 45 | 0 | 7 |
11. | Victoria D30-6 | 14 | 1 | 0 | 13 | 10 | 58 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Schie | Victo | Forci | Ypenb | Leide | Ypenb | Berke | HDM D | Fores | Craey | Berke | |
Schiedam D30-3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 | |||||
Victoria D30-6 | 0 - 9 | 1 - 4 | 1 - 2 | 0 - 13 | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | ||||
Forcial D30-1 | 8 - 0 | 5 - 0 | 5 - 1 | 3 - 0 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
Ypenburg D30-2 | 1 - 1 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
Leiden D30-3 | 2 - 1 | 5 - 1 | 5 - 3 | 4 - 0 | 14 - 0 | 2 - 1 | |||||
Ypenburg D30-1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 1 | |||
Berkel-Rodenrijs D30-3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 5 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
HDM D30-5 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | ||||
Forescate D30-2 | 4 - 0 | 5 - 2 | 2 - 4 | 5 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
Craeyenhout D30-3 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | ||||
Berkel-Rodenrijs D30-2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 |