hdm Heren 1

Promotieklasse Heren senioren Poule A

3e in poule Promotieklasse Heren senioren Poule A
4e in poule Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
4
hdm H1
2
HBS H1
3
Qui Vive H1
1
Push H1
8
Schaerweijde H1
4
HIC H1
2
Nijmegen H1
4
Cartouche H1
2
Hurley H1
1
Zwart-Wit H1
4
Voordaan H1
3
Laren H1
Zondag 7 april
0
HIC H1
2
Qui Vive H1
0
Push H1
2
hdm H1
4
HBS H1
4
Voordaan H1
1
Laren H1
1
Hurley H1
1
Zwart-Wit H1
5
Nijmegen H1
2
Cartouche H1
0
Schaerweijde H1

Wedstrijdschema

Laren H1
H1
Uit
28-04-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 6380
Locatie: Sportp. Eemnesserweg, LAREN NH - Veld 1
H1
Zwart-Wit H1
Thuis
05-05-2019
Nr. 6731
Cartouche H1
H1
Uit
12-05-2019
Nr. 7040
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
H1
HIC H1
Thuis
19-05-2019
Nr. 7391
Qui Vive H1
H1
Uit
26-05-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 7696
Locatie: Sportp. Noorddammerweg, DE KWAKEL - veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hurley H11713223922041
2.Cartouche H11710524729035
3.hdm H11710343525033
4.Schaerweijde H1179355235030
5.Qui Vive H1176562828023
6.Nijmegen H1176563845023
7.Laren H1175752828022
8.Voordaan H1175484544019
9.HIC H1175393346018
10.Zwart-Wit H11743103242015
11.HBS H11733113857012
12.Push H11725102943011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit H111003103
2.Cartouche H111002103
3.Zoetermeer H111002103
4.hdm H110011200
5.Leonidas H110011200
6.HUDITO H110011300

Trainingen

di
16:30
-
18:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
EvD/HS
di
17:00
-
18:30
KG 4 (Waterveld) (AB)
EvD/HS
di
20:00
-
22:00
Rabobank (Waterveld) (ABCD)
EvD/HS
do
20:00
-
22:00
KG 4 (Waterveld) (ABCD)
EvD/IK
vr
19:00
-
21:00
KG 4 (Waterveld) (ABCD)
EvD/IK (oneven week RABO)
Volledig schema

Team resultaten

CarHBShdmHICHurLarNijPusQuiSchVooZwa
Cartouche H16 - 33 - 24 - 13 - 03 - 22 - 04 - 23 - 1
HBS H12 - 35 - 22 - 42 - 32 - 52 - 11 - 54 - 43 - 1
hdm H11 - 14 - 21 - 21 - 11 - 23 - 01 - 02 - 03 - 3
HIC H12 - 23 - 11 - 41 - 03 - 10 - 23 - 20 - 3
Hurley H11 - 02 - 12 - 34 - 27 - 12 - 11 - 01 - 02 - 1
Laren H11 - 12 - 12 - 11 - 14 - 22 - 22 - 23 - 21 - 0
Nijmegen H12 - 43 - 31 - 23 - 21 - 12 - 21 - 14 - 22 - 1
Push H11 - 20 - 23 - 42 - 23 - 43 - 33 - 31 - 3
Qui Vive H12 - 22 - 10 - 01 - 02 - 23 - 11 - 31 - 1
Schaerweijde H13 - 27 - 13 - 18 - 44 - 02 - 23 - 43 - 2
Voordaan H13 - 33 - 44 - 22 - 34 - 36 - 30 - 11 - 25 - 2
Zwart-Wit H15 - 50 - 23 - 30 - 12 - 11 - 53 - 13 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West".