hdm Heren 1
8e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 17 maart
2
Amsterdam H1
3
Oranje-Rood H1
2
HGC H1
3
Klein Zwitserland H1
2
HDM H1
1
Schaerweijde H1
2
Den Bosch H1
3
Bloemendaal H1
1
Kampong H1
0
Rotterdam H1
0
Laren H1
1
Pinoké H1
Vrijdag 15 maart
3
Bloemendaal H1
1
Kampong H1
3
Schaerweijde H1
4
Den Bosch H1
1
Klein Zwitserland H1
1
HDM H1
3
Oranje-Rood H1
0
HGC H1
2
Pinoké H1
0
Amsterdam H1
1
Rotterdam H1
0
Laren H1
Zondag 10 maart
1
HGC H1
1
Pinoké H1
2
Den Bosch H1
3
Klein Zwitserland H1
2
Kampong H1
1
Schaerweijde H1
4
Bloemendaal H1
2
Rotterdam H1
Zaterdag 9 maart
1
HDM H1
2
Oranje-Rood H1
2
Amsterdam H1
1
Laren H1
Wedstrijdschema
Bloemendaal H1
H1
Uit
23-03-2024
16:30
Nr. 1154037
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
H1
Kampong H1
Thuis
07-04-2024
14:45
Veld: RABO
Nr. 1154044
Den Bosch H1
H1
Uit
14-04-2024
14:45
Nr. 1154048
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
H1
Rotterdam H1
Thuis
20-04-2024
18:30
Veld: RABO
Nr. 1154056
H1
HGC H1
Thuis
28-04-2024
16:00
Veld: RABO
Nr. 1154060
Amsterdam H1
H1
Uit
05-05-2024
14:45
Wagener Stadion (Waterveld)
Nr. 1154066
Locatie: Wagener Stadion, Amstelveen
H1
Laren H1
Thuis
11-05-2024
16:30
Veld: RABO
Nr. 1154073
Poule stand (8e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oranje-Rood H1 | 14 | 12 | 1 | 1 | 51 | 21 | 0 | 37 |
2. | Bloemendaal H1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 47 | 24 | 0 | 35 |
3. | Pinoké H1 | 15 | 10 | 4 | 1 | 33 | 16 | 0 | 34 |
4. | Kampong H1 | 14 | 9 | 1 | 4 | 39 | 22 | 0 | 28 |
5. | Rotterdam H1 | 15 | 8 | 1 | 6 | 38 | 29 | 0 | 25 |
6. | Klein Zwitserland H1 | 15 | 5 | 4 | 6 | 28 | 31 | 0 | 19 |
7. | Den Bosch H1 | 15 | 5 | 3 | 7 | 39 | 33 | 0 | 18 |
8. | HDM H1 | 15 | 4 | 4 | 7 | 26 | 32 | 0 | 16 |
9. | HGC H1 | 15 | 3 | 4 | 8 | 23 | 42 | 0 | 13 |
10. | Amsterdam H1 | 15 | 3 | 2 | 10 | 22 | 37 | 0 | 11 |
11. | Schaerweijde H1 | 15 | 3 | 1 | 11 | 18 | 49 | 0 | 10 |
12. | Laren H1 | 15 | 2 | 1 | 12 | 20 | 48 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (21)
Siebe
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oranj | Den B | HDM H | Schae | Rotte | Pinok | Laren | Klein | Kampo | HGC H | Bloem | Amste | |
Oranje-Rood H1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 6 - 3 | 1 - 2 | - | 3 - 0 | 4 - 2 | ||||
Den Bosch H1 | 2 - 3 | 5 - 0 | 4 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 4 - 4 | 2 - 3 | |||||
HDM H1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | |||||
Schaerweijde H1 | 3 - 4 | 3 - 4 | 1 - 1 | 3 - 2 | 0 - 7 | 0 - 4 | 1 - 4 | |||||
Rotterdam H1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
Pinoké H1 | 4 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
Laren H1 | 1 - 5 | 2 - 4 | 0 - 1 | 3 - 7 | 0 - 1 | 2 - 7 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||||
Klein Zwitserland H1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 - 5 | ||||
Kampong H1 | 5 - 4 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 5 - 2 | |||||
HGC H1 | 0 - 9 | 1 - 3 | 4 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3 - 3 | 2 - 3 | 0 - 4 | ||||
Bloemendaal H1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 7 - 1 | 4 - 2 | 5 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | |||||
Amsterdam H1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 |