hdm Heren 1

2e in poule Heren senioren Promotieklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 21 november
2
Almere H1
1
Cartouche H1
1
HBS H1
4
Victoria H1
5
Schaerweijde H1
2
HIC H1
4
Voordaan H1
1
HDM H1
1
Were Di H1
3
Nijmegen H1
2
Qui Vive H1
5
Laren H1
Zondag 14 november
3
Cartouche H1
1
Were Di H1
3
Nijmegen H1
4
Voordaan H1
3
Victoria H1
0
Qui Vive H1
1
HIC H1
3
HBS H1
1
HDM H1
2
Schaerweijde H1
2
Laren H1
0
Almere H1
Zondag 7 november
4
Almere H1
1
Victoria H1
1
HBS H1
5
HDM H1
4
Schaerweijde H1
2
Nijmegen H1
7
Voordaan H1
0
Were Di H1
1
Qui Vive H1
2
HIC H1
3
Cartouche H1
3
Laren H1

Wedstrijdschema

Nijmegen H1
H1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 512432
Locatie: Sportp. d'Almarasweg, NIJMEGEN
SCHC H1
H1
Uit
17-03-2022 00:00
Nr. 612145
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, BILTHOVEN
H1
Were Di H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 512441
H1
HIC H1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 512446
Victoria H1
H1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 512451
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
H1
Laren H1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 519823
Cartouche H1
H1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 512458
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
H1
Almere H1
Thuis
01-05-2022 00:00
Nr. 512466
Qui Vive H1
H1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 512469
Locatie: Sportp. Noorddammerweg, DE KWAKEL
H1
HBS H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 512476
Schaerweijde H1
H1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 512479
Locatie: Krakelingweg (Schaerweijde), ZEIST
H1
Voordaan H1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 512486

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schaerweijde H1119203717029
2.HDM H1119024917027
3.Voordaan H1118214319026
4.Laren H1117223932023
5.Nijmegen H1116053123018
6.Cartouche H1115243324017
7.Almere H1114161829013
8.Victoria H1114072030012
9.HBS H111227223908
10.HIC H111227103108
11.Qui Vive H111218133207
12.Were Di H1111010123403

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 4 Goldcup - Kwartfinale Kwartfinale".

Teambegeleiders (6)

Spelers (22)

Team resultaten

HIC HHDM HWere VoordVictoSchaeQui VNijmeLarenHBS HCartoAlmer
HIC H11 - 60 - 00 - 41 - 31 - 1
HDM H18 - 11 - 25 - 03 - 24 - 3
Were Di H10 - 12 - 41 - 31 - 33 - 7
Voordaan H14 - 17 - 06 - 31 - 16 - 23 - 2
Victoria H12 - 11 - 23 - 00 - 11 - 2
Schaerweijde H15 - 22 - 04 - 25 - 55 - 24 - 0
Qui Vive H11 - 22 - 11 - 21 - 22 - 52 - 0
Nijmegen H13 - 13 - 41 - 35 - 08 - 3
Laren H10 - 80 - 54 - 16 - 42 - 0
HBS H11 - 52 - 13 - 51 - 41 - 13 - 3
Cartouche H16 - 03 - 12 - 55 - 13 - 13 - 3
Almere H11 - 40 - 24 - 24 - 13 - 22 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 4 Goldcup - Kwartfinale Kwartfinale".