hdm Heren 3

Res. 2e klasse Heren senioren reserve Poule A

1e in poule Res. 2e klasse Heren senioren reserve Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 15 april
2
DSHC H2 (O)
0
Victoria H6
3
Alphen H2 (O)
3
Leiden-Leidse Studs H5
2
IJssel H2 (O)
1
Leonidas H11
3
Rijswijk H2 (O)
1
Leonidas H6
2
HUDITO H4
2
Schiedam H4
6
Groen-Geel H4
5
hdm H3
Zondag 8 april
4
Alphen H2 (O)
6
DSHC H2 (O)
5
Leonidas H11
2
Victoria H6
2
Leonidas H6
3
HUDITO H4
10
Leiden-Leidse Studs H5
0
Rijswijk H2 (O)
3
Schiedam H4
2
Groen-Geel H4
7
hdm H3
1
IJssel H2 (O)

Wedstrijdschema

H3
Hudito H4
Thuis
22-04-2018 16:15
Veld: RABO
Nr. 12977
Scheidsrechters: HE
H3
Leonidas H11
Thuis
29-04-2018 14:30
Veld: GRAS2
Nr. 12980
Scheidsrechters: HLA
Rijswijk H2
H3
Uit
13-05-2018
Nr. 12917
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
H3
Alphen H2
Thuis
27-05-2018
Nr. 12974
LOHC H5
H3
Uit
03-06-2018
Nr. 12763
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
H3
Leonidas H6
Thuis
10-06-2018
Nr. 12979
Schiedam H4
H3
Uit
17-06-2018
Nr. 13006
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM

Poule stand (1e in poule Res. 2e klasse Heren senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm H31511136528034
2.Leiden-Leidse Studs H5168355241027
3.Schiedam H4168174445025
4.HUDITO H4157354336024
5.Rijswijk H2 (O)157264653023
6.Victoria H6167274049023
7.Groen-Geel H4165654248021
8.DSHC H2 (O)157175453319
9.Leonidas H11155373936018
10.IJssel H2 (O)155284150017
11.Alphen H2 (O)154474857016
12.Leonidas H61532101937011

Trainingen

wo
20:45
-
22:00
Grasveld (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 22 april
12:45
HJ6Scoop Delft HJ5
Scheidsrechters: H3
Veld: KGZA3
Zondag 29 april
12:45
HCKieviten HB
Scheidsrechters: H3
Veld: GRAS2

Overige activiteiten

Zondag 27 mei
16:15 – 20:00
team-van-de-dag 2: hdm Heren 3

Team resultaten

AlpDSHGrohdmHUDIJsLeiLeoLeoRijSchVic
Alphen H24 - 65 - 54 - 23 - 34 - 15 - 24 - 4
DSHC H29 - 22 - 41 - 86 - 42 - 24 - 17 - 22 - 0
Groen-Geel H46 - 41 - 66 - 53 - 31 - 24 - 35 - 02 - 22 - 1
hdm H33 - 04 - 17 - 16 - 14 - 24 - 27 - 1
HUDITO H45 - 20 - 02 - 13 - 23 - 28 - 32 - 22 - 3
IJssel H23 - 37 - 30 - 45 - 17 - 12 - 10 - 36 - 33 - 4
Leiden H54 - 16 - 03 - 23 - 22 - 210 - 05 - 1
Leonidas H114 - 22 - 13 - 41 - 15 - 02 - 01 - 55 - 2
Leonidas H61 - 12 - 22 - 30 - 11 - 31 - 0
Rijswijk H23 - 16 - 16 - 13 - 35 - 43 - 15 - 2
Schiedam H40 - 45 - 23 - 23 - 23 - 14 - 35 - 23 - 1
Victoria H68 - 33 - 31 - 84 - 22 - 11 - 23 - 13 - 2