hdm Heren 3
10e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
7
DSHC H7
0
Evergreen H1
2
Leonidas H18
4
Leiden-Leidse Studs H6
3
Ypenburg H2-O
2
HDM H3
1
Westland H3
0
Klein Zwitserland H4
5
Groen-Geel H7
0
Leonidas H16
Zondag 17 maart
0
Evergreen H1
3
Groen-Geel H7
2
Leiden-Leidse Studs H6
3
DSHC H7
2
Klein Zwitserland H4
1
Leonidas H18
2
Leonidas H16
6
Ypenburg H2-O
5
HDS H3
0
Westland H3
Zondag 10 maart
2
Leonidas H18
4
Westland H3
1
HDM H3
3
HDS H3
6
Ypenburg H2-O
0
Evergreen H1
1
DSHC H7
0
Klein Zwitserland H4
5
Groen-Geel H7
0
Leiden-Leidse Studs H6
Zondag 3 maart
0
Klein Zwitserland H4
3
Groen-Geel H7
0
Leiden-Leidse Studs H6
3
Ypenburg H2-O
5
Leonidas H16
3
HDM H3
1
Westland H3
1
DSHC H7
3
HDS H3
2
Leonidas H18
Wedstrijdschema
H3
Groen-Geel H7
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld: KGW2
Nr. 1170394
Scheidsrechters: H30-2
DSHC H7
H3
Uit
14-04-2024
Nr. 1170400
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
H3
Leonidas H18
Thuis
21-04-2024
Nr. 1170405
Westland H3
H3
Uit
12-05-2024
Nr. 1170413
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
H3
Klein Zwitserland H4
Thuis
26-05-2024
Nr. 1170416
Leiden H6
H3
Uit
02-06-2024
13:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1170421
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
H3
Evergreen H1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1170427
Poule stand (10e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Groen-Geel H7 | 14 | 11 | 1 | 2 | 41 | 12 | 0 | 34 |
2. | Ypenburg H2-O | 14 | 10 | 1 | 3 | 46 | 16 | 0 | 31 |
3. | HDS H3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 36 | 22 | 0 | 28 |
4. | Leonidas H16 | 13 | 6 | 3 | 4 | 34 | 33 | 0 | 21 |
5. | Westland H3 | 14 | 5 | 5 | 4 | 19 | 22 | 0 | 20 |
6. | Leiden-Leidse Studs H6 | 14 | 6 | 1 | 7 | 30 | 30 | 0 | 19 |
7. | DSHC H7 | 14 | 5 | 4 | 5 | 34 | 31 | 0 | 19 |
8. | Leonidas H18 | 14 | 5 | 2 | 7 | 27 | 31 | 0 | 17 |
9. | Klein Zwitserland H4 | 14 | 4 | 0 | 10 | 13 | 29 | 0 | 12 |
10. | HDM H3 | 13 | 2 | 3 | 8 | 27 | 42 | 0 | 9 |
11. | Evergreen H1 | 13 | 1 | 1 | 11 | 10 | 49 | 0 | 4 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (19)
Bas
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Team resultaten
Ypenb | Leoni | HDS H | HDM H | Westl | Leoni | Leide | Klein | Groen | Everg | DSHC | |
Ypenburg H2-O | 3 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 4 | 6 - 0 | 2 - 2 | |||||
Leonidas H18 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | 2 - 4 | 3 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | |||
HDS H3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 5 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 4 - 1 | |||||
HDM H3 | 0 - 6 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 4 | |||||
Westland H3 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
Leonidas H16 | 2 - 6 | 2 - 2 | 5 - 3 | 4 - 3 | 1 - 1 | 7 - 3 | |||||
Leiden-Leidse Studs H6 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | ||||
Klein Zwitserland H4 | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 4 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
Groen-Geel H7 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 5 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | ||||
Evergreen H1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 3 | 2 - 4 | ||||
DSHC H7 | 7 - 3 | 1 - 1 | 1 - 5 | 2 - 5 | 1 - 0 | 1 - 2 | 7 - 0 |