hdm Heren 3

7e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

HDS H4
H3
Uit
12-03-2023
Nr. 936720
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
H3
Leiden H10
Thuis
19-03-2023
Nr. 936725
Klein Zwitserland H4
H3
Uit
26-03-2023
Nr. 936731
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
H3
DSHC H7
Thuis
02-04-2023
Nr. 936737
DSHC H8
H3
Uit
16-04-2023
Nr. 936742
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
H3
Groen-Geel H5
Thuis
23-04-2023
Nr. 936749
H3
Zoetermeer H4
Thuis
04-06-2023
Nr. 936765
Rijswijk H4
H3
Uit
11-06-2023
Nr. 936771
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
H3
HUDITO H8
Thuis
18-06-2023
Nr. 936778

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO H89720379023
2.Rijswijk H49630378021
3.HDS H495402615019
4.Groen-Geel H596032820018
5.Zoetermeer H493331921012
6.DSHC H88224212608
7.HDM H39225233408
8.Klein Zwitserland H49126222805
9.Leiden H108125143005
10.DSHC H7910884430

Teambegeleiders (1)

Spelers (21)

Team resultaten

LeideRijswHDS HHDM HZoeteKleinHUDITGroenDSHC DSHC
Leiden H101 - 82 - 43 - 32 - 32 - 0
Rijswijk H43 - 31 - 15 - 05 - 1
HDS H41 - 13 - 01 - 12 - 2
HDM H30 - 23 - 47 - 53 - 3
Zoetermeer H44 - 24 - 01 - 32 - 53 - 1
Klein Zwitserland H42 - 22 - 20 - 21 - 3
HUDITO H86 - 01 - 16 - 22 - 110 - 0
Groen-Geel H50 - 52 - 36 - 14 - 24 - 3
DSHC H86 - 13 - 60 - 4
DSHC H71 - 71 - 51 - 40 - 100 - 3