hdm Heren 3

10e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Leonidas H16
H3
Uit
03-03-2024 12:45
veld 4 (Semiveld)
Nr. 1170374
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
H3
HDS H3
Thuis
10-03-2024 12:45
Veld: KGW4
Nr. 1170383
Ypenburg H2-O
H3
Uit
24-03-2024 13:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1170392
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
H3
Groen-Geel H7
Thuis
07-04-2024 11:00
Veld: KGW1
Nr. 1170394
DSHC H7
H3
Uit
14-04-2024
Nr. 1170400
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
H3
Leonidas H18
Thuis
21-04-2024
Nr. 1170405
Westland H3
H3
Uit
12-05-2024
Nr. 1170413
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
H3
Klein Zwitserland H4
Thuis
26-05-2024
Nr. 1170416
Leiden H6
H3
Uit
02-06-2024
Nr. 1170421
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H3
Evergreen H1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1170427

Poule stand (10e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H7107122512022
2.Ypenburg H2-O106132812019
3.HDS H3106132519019
4.Leonidas H16105322719018
5.Leonidas H18105232018017
6.Leiden-Leidse Studs H6105142417016
7.Westland H3103431314013
8.Klein Zwitserland H410307112309
9.DSHC H710235222809
10.HDM H310235213109
11.Evergreen H110118103304

Teambegeleiders (1)

Spelers (19)

Team resultaten

YpenbLeoniHDS HHDM HWestlLeoniLeideKleinGroenEvergDSHC
Ypenburg H2-O4 - 13 - 02 - 42 - 2
Leonidas H180 - 33 - 22 - 43 - 24 - 13 - 0
HDS H32 - 05 - 20 - 24 - 1
HDM H30 - 61 - 21 - 11 - 14 - 4
Westland H30 - 03 - 33 - 13 - 20 - 1
Leonidas H162 - 24 - 31 - 17 - 3
Leiden-Leidse Studs H62 - 30 - 12 - 41 - 03 - 1
Klein Zwitserland H40 - 30 - 32 - 41 - 02 - 01 - 0
Groen-Geel H73 - 12 - 05 - 25 - 04 - 0
Evergreen H10 - 41 - 23 - 20 - 00 - 42 - 4
DSHC H77 - 31 - 11 - 52 - 51 - 2