hdm Heren 3

10e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 9 juni
3
DSHC H7
0
Leonidas H18
4
HDM H3
0
Evergreen H1
4
Groen-Geel H7
1
Westland H3
0
Leonidas H16
6
HDS H3
1
Ypenburg H2-O
1
Klein Zwitserland H4
Woensdag 5 juni
4
Westland H3
4
Ypenburg H2-O
Zondag 2 juni
1
Leonidas H18
0
Groen-Geel H7
2
Leiden-Leidse Studs H6
1
HDM H3
0
HDS H3
0
DSHC H7
3
Evergreen H1
2
Leonidas H16

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (10e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H72014245820044
2.HDS H32011635329039
3.Ypenburg H2-O2011545932038
4.Leiden-Leidse Studs H62010374739033
5.DSHC H7209565540032
6.Westland H3206863034026
7.Leonidas H18207493442025
8.Leonidas H16207494659025
9.Klein Zwitserland H42062122441020
10.HDM H32054114055019
11.Evergreen H1202117207507

Teambegeleiders (1)

Spelers (19)

Team resultaten

YpenbLeoniHDS HHDM HWestlLeoniLeideKleinGroenEvergDSHC
Ypenburg H2-O2 - 21 - 13 - 24 - 13 - 02 - 41 - 14 - 36 - 02 - 2
Leonidas H180 - 33 - 22 - 42 - 41 - 12 - 43 - 21 - 04 - 13 - 0
HDS H32 - 03 - 25 - 25 - 00 - 22 - 21 - 14 - 15 - 10 - 0
HDM H30 - 64 - 11 - 31 - 21 - 11 - 14 - 00 - 34 - 04 - 4
Westland H34 - 40 - 03 - 30 - 03 - 13 - 21 - 00 - 13 - 01 - 1
Leonidas H162 - 62 - 20 - 65 - 32 - 11 - 34 - 31 - 17 - 33 - 6
Leiden-Leidse Studs H60 - 32 - 30 - 12 - 12 - 22 - 41 - 03 - 17 - 32 - 3
Klein Zwitserland H40 - 32 - 10 - 32 - 41 - 06 - 30 - 10 - 32 - 01 - 0
Groen-Geel H73 - 12 - 02 - 25 - 24 - 15 - 05 - 05 - 04 - 05 - 0
Evergreen H10 - 41 - 21 - 23 - 20 - 03 - 20 - 42 - 30 - 32 - 4
DSHC H75 - 13 - 07 - 37 - 01 - 11 - 52 - 51 - 01 - 27 - 0