hdm Heren A

Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B

3e in poule Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HA
Klein Zwitserland HB
Thuis
10-03-2019 12:45
Veld: RABO
Nr. 9817
SC
Cartouche HA
HA
Uit
17-03-2019 10:45
Veld: WATER
Nr. 9931
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Kunstgrasveld 2
HA
Bloemendaal HB
Thuis
24-03-2019
Nr. 9995
Roomburg HA
HA
Uit
31-03-2019 16:15
Veld: SEMI
Nr. 10064
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Rabo-veld
HA
HBS HA
Thuis
07-04-2019
Nr. 10173
Terriers HA
HA
Uit
14-04-2019
Nr. 10281
Locatie: Sportp. 'Het Vennewater', HEILOO
HA
Bloemendaal HA
Thuis
05-05-2019
Nr. 10351
Schiedam HA
HA
Uit
12-05-2019
Nr. 10419
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Victoria HA
HA
Uit
19-05-2019
Nr. 10529
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
HA
Ring Pass HA
Thuis
26-05-2019
Nr. 10556
Amsterdam HB
HA
Uit
02-06-2019
Nr. 10685
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), AMSTELVEEN

Poule stand (3e in poule Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal HA1110104313031
2.Amsterdam HB117223714023
3.hdm HA116324621021
4.Schiedam HA116233426020
5.Cartouche HA115242919017
6.Roomburg HA115242827017
7.Bloemendaal HB114432630016
8.Klein Zwitserland HB114342329015
9.HBS HA11227123008
10.Ring Pass Delft HA11218274507
11.Terriƫrs HA11218225107
12.Victoria HA11038184003

Trainingen

do
21:00
-
22:00
KG 4 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 10 maart
16:15
DAAlecto DA
Scheidsrechters: HA
Veld: RABO

Team resultaten

AmsBloBloCarHBShdmKleRinRooSchTerVic
Amsterdam HB3 - 16 - 13 - 04 - 39 - 0
Bloemendaal HA1 - 03 - 21 - 16 - 25 - 16 - 0
Bloemendaal HB1 - 11 - 51 - 62 - 05 - 3
Cartouche HA2 - 33 - 21 - 11 - 05 - 0
HBS HA0 - 21 - 20 - 41 - 60 - 23 - 2
hdm HA4 - 15 - 35 - 12 - 28 - 03 - 3
Klein Zwitserland HB1 - 61 - 31 - 11 - 12 - 1
Ring Pass Delft HA3 - 63 - 31 - 32 - 86 - 2
Roomburg HA2 - 22 - 14 - 22 - 45 - 17 - 2
Schiedam HA1 - 54 - 16 - 14 - 42 - 12 - 1
Terriƫrs HA4 - 52 - 21 - 35 - 24 - 64 - 1
Victoria HA2 - 21 - 41 - 12 - 43 - 4