hdm Heren A

Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B

3e in poule Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
1
Ring Pass Delft HA
4
Victoria HA
2
Amsterdam HB
2
hdm HA
3
Klein Zwitserland HB
1
Schiedam HA
2
Cartouche HA
6
Bloemendaal HA
7
Bloemendaal HB
2
Terriërs HA
5
Roomburg HA
2
HBS HA

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal HA22202010537062
2.Amsterdam HB2214536529047
3.hdm HA2213638343045
4.Cartouche HA2210395245033
5.Roomburg HA2210395347033
6.Schiedam HA2293105755030
7.Klein Zwitserland HB2284104552028
8.Bloemendaal HB2275105168026
9.Ring Pass Delft HA2273125778024
10.Victoria HA2253144771018
11.Terriërs HA2251164194016
12.HBS HA2242163269014

Trainingen

do
21:00
-
22:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AmsBloBloCarHBShdmKleRinRooSchTerVic
Amsterdam HB4 - 45 - 03 - 13 - 12 - 23 - 16 - 13 - 04 - 39 - 04 - 3
Bloemendaal HA1 - 08 - 23 - 29 - 21 - 14 - 36 - 26 - 25 - 15 - 16 - 0
Bloemendaal HB1 - 11 - 51 - 62 - 05 - 31 - 32 - 20 - 32 - 47 - 26 - 1
Cartouche HA1 - 02 - 63 - 13 - 01 - 12 - 33 - 21 - 11 - 05 - 03 - 1
HBS HA0 - 21 - 22 - 30 - 41 - 62 - 11 - 20 - 25 - 40 - 13 - 2
hdm HA4 - 12 - 55 - 15 - 36 - 43 - 27 - 25 - 12 - 28 - 03 - 3
Klein Zwitserland HB1 - 61 - 31 - 14 - 11 - 12 - 11 - 10 - 33 - 11 - 23 - 2
Ring Pass Delft HA2 - 43 - 63 - 34 - 21 - 32 - 86 - 22 - 13 - 29 - 31 - 4
Roomburg HA1 - 11 - 52 - 24 - 15 - 21 - 22 - 14 - 22 - 45 - 17 - 2
Schiedam HA0 - 11 - 54 - 11 - 36 - 12 - 24 - 42 - 12 - 04 - 12 - 1
Terriërs HA0 - 11 - 54 - 54 - 32 - 21 - 51 - 35 - 22 - 44 - 64 - 1
Victoria HA2 - 24 - 51 - 41 - 12 - 11 - 22 - 43 - 43 - 24 - 24 - 2