hdm Heren A

Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B

2e in poule Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
1
Terriërs HA
5
hdm HA
5
Bloemendaal HA
1
Schiedam HA
3
Cartouche HA
1
Victoria HA
1
Bloemendaal HB
3
Klein Zwitserland HB
1
Roomburg HA
1
Amsterdam HB
1
HBS HA
2
Ring Pass Delft HA

Wedstrijdschema

HA
Bloemendaal HA
Thuis
05-05-2019 16:00
Veld: RABO
Nr. 10351
Schiedam HA
HA
Uit
12-05-2019 13:00
Veld: WATER
Nr. 10419
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM - Vlaamsch Broodhuys - Veld 2
Victoria HA
HA
Uit
19-05-2019
Nr. 10529
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
HA
Ring Pass HA
Thuis
26-05-2019
Nr. 10556
Amsterdam HB
HA
Uit
02-06-2019
Nr. 10685
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), AMSTELVEEN

Poule stand (2e in poule Veteranen overgangsklasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal HA1716108024049
2.hdm HA1711426831037
3.Amsterdam HB1711335422036
4.Schiedam HA179265042029
5.Cartouche HA178364030027
6.Klein Zwitserland HB177463740025
7.Roomburg HA176383641021
8.Ring Pass Delft HA175394056018
9.Bloemendaal HB174583457017
10.HBS HA1732122554011
11.Terriërs HA1731133073010
12.Victoria HA172312345809

Trainingen

do
21:00
-
22:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AmsBloBloCarHBShdmKleRinRooSchTerVic
Amsterdam HB5 - 03 - 13 - 16 - 13 - 04 - 39 - 04 - 3
Bloemendaal HA1 - 08 - 23 - 29 - 21 - 16 - 25 - 15 - 16 - 0
Bloemendaal HB1 - 11 - 51 - 62 - 05 - 31 - 32 - 22 - 4
Cartouche HA1 - 01 - 12 - 33 - 21 - 11 - 05 - 03 - 1
HBS HA0 - 21 - 20 - 41 - 61 - 20 - 25 - 40 - 13 - 2
hdm HA4 - 15 - 15 - 36 - 43 - 25 - 12 - 28 - 03 - 3
Klein Zwitserland HB1 - 61 - 31 - 14 - 11 - 12 - 11 - 13 - 2
Ring Pass Delft HA2 - 43 - 63 - 34 - 21 - 32 - 86 - 22 - 1
Roomburg HA1 - 11 - 52 - 21 - 22 - 14 - 22 - 45 - 17 - 2
Schiedam HA1 - 54 - 11 - 36 - 14 - 42 - 12 - 04 - 12 - 1
Terriërs HA1 - 54 - 52 - 21 - 51 - 35 - 22 - 44 - 64 - 1
Victoria HA2 - 24 - 51 - 41 - 12 - 12 - 43 - 44 - 2