hdm Heren A

1e in poule Heren Veteranen Veteranen overgangsklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Victoria HA
2
Roomburg HA
3
Bloemendaal HB
1
Schiedam HA
2
hdm HB
2
Kikkers HA
1
Klein Zwitserland HB
2
Leiden HA
2
Amsterdam HB
2
Cartouche HA
2
hdm HA
1
Ring Pass Delft HA
Zondag 10 november
1
Roomburg HA
2
Bloemendaal HB
2
Amsterdam HB
5
Victoria HA
3
Kikkers HA
2
hdm HA
2
Leiden HA
1
hdm HB
Zondag 3 november
2
Cartouche HA
1
Victoria HA
2
hdm HA
2
Leiden HA
2
Klein Zwitserland HB
6
Roomburg HA
3
Bloemendaal HB
1
Amsterdam HB
Zondag 27 oktober
2
Victoria HA
1
Bloemendaal HB
2
Schiedam HA
3
hdm HA
2
Kikkers HA
1
Cartouche HA
3
Leiden HA
3
Ring Pass Delft HA
1
Roomburg HA
0
hdm HB
3
Amsterdam HB
3
Klein Zwitserland HB

Wedstrijdschema

Cartouche HA
HA
Uit
24-11-2019 12:45
Riverdale (Waterveld)
Nr. 205574
HA
hdm HB
Thuis
08-03-2020
Nr. 205585
Klein Zwitserland HB
HA
Uit
15-03-2020
Nr. 205588
HA
Bloemendaal HB
Thuis
22-03-2020
Nr. 205598
Victoria HA
HA
Uit
29-03-2020
Nr. 205604
HA
Amsterdam HB
Thuis
05-04-2020
Nr. 205609
Roomburg HA
HA
Uit
19-04-2020
Nr. 205612
HA
Schiedam HA
Thuis
10-05-2020
Nr. 205623
Leiden HA
HA
Uit
17-05-2020
Nr. 205626
HA
Kikkers HA
Thuis
24-05-2020
Nr. 205635
Ring Pass Delft HA
HA
Uit
07-06-2020
Nr. 205637
HA
Cartouche HA
Thuis
14-06-2020
Nr. 205644

Poule stand (1e in poule Heren Veteranen Veteranen overgangsklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm HA107122713022
2.Kikkers HA106312619021
3.Bloemendaal HB106132017019
4.Victoria HA106042014018
5.Leiden HA105322116018
6.Amsterdam HB105233329017
7.Schiedam HA105142623016
8.Roomburg HA105051921015
9.Cartouche HA93241316011
10.Ring Pass Delft HA9216182507
11.hdm HB10118122004
12.Klein Zwitserland HB10019123401

Begeleiders (2)

Spelers (18)

Trainingen

do
21:00
-
22:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
.
Volledig schema

Team resultaten

Schiehdm Hhdm HVictoRoombRing LeideKleinKikkeCartoBloemAmste
Schiedam HA2 - 35 - 02 - 22 - 1
hdm HB0 - 32 - 22 - 32 - 4
hdm HA2 - 04 - 12 - 12 - 25 - 1
Victoria HA1 - 03 - 20 - 12 - 1
Roomburg HA1 - 02 - 02 - 12 - 11 - 2
Ring Pass Delft HA2 - 44 - 6
Leiden HA4 - 22 - 13 - 33 - 02 - 4
Klein Zwitserland HB0 - 31 - 32 - 60 - 31 - 2
Kikkers HA3 - 23 - 13 - 21 - 12 - 1
Cartouche HA1 - 02 - 13 - 22 - 2
Bloemendaal HB3 - 12 - 14 - 10 - 43 - 1
Amsterdam HB5 - 31 - 32 - 53 - 35 - 22 - 2