hdm Heren B

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D

2e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Groen Geel HA
HB
Uit
10-03-2019
Nr. 9849
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
HB
Rood-Wit HB
Thuis
17-03-2019
Nr. 9914
Bloemendaal HE
HB
Uit
24-03-2019
Nr. 10001
Locatie: Sportp. Aelbertsbergweg, BLOEMENDAAL
HB
Kikkers HA
Thuis
31-03-2019
Nr. 10077
Forescate HA
HB
Uit
07-04-2019
Nr. 10150
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
HB
Bloemendaal HC
Thuis
14-04-2019
Nr. 10242
Kieviten HA
HB
Uit
05-05-2019
Nr. 10297
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
HB
Roomburg HB
Thuis
12-05-2019
Nr. 10407
HB
HGC HA
Thuis
19-05-2019
Nr. 10461
LOHC HB
HB
Uit
26-05-2019 10:45
Veld: WATER
Nr. 10544
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 2
HB
Alliance HA
Thuis
02-06-2019
Nr. 10639

Poule stand (2e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kikkers HA1110015416030
2.hdm HB118213615026
3.Bloemendaal HC118124216025
4.HGC HA117133930022
5.Bloemendaal HE115422420019
6.Kieviten HA115152126016
7.Roomburg HB114162222013
8.Forescate HA114162329013
9.Groen-Geel HA114072834012
10.Rood-Wit HB11227193608
11.Alliance HA11209113806
12.Leiden HB11011084501

Trainingen

do
20:30
-
22:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AllBloBloForGrohdmHGCKieKikLeiRooRoo
Alliance HA0 - 80 - 50 - 52 - 12 - 10 - 1
Bloemendaal HC4 - 04 - 05 - 33 - 32 - 1
Bloemendaal HE3 - 02 - 22 - 21 - 02 - 21 - 0
Forescate HA4 - 14 - 51 - 21 - 52 - 1
Groen-Geel HA5 - 32 - 55 - 24 - 10 - 31 - 2
hdm HB2 - 21 - 03 - 03 - 07 - 0
HGC HA2 - 12 - 55 - 31 - 56 - 15 - 2
Kieviten HA3 - 21 - 31 - 63 - 64 - 2
Kikkers HA3 - 26 - 17 - 31 - 28 - 0
Leiden HB0 - 51 - 40 - 42 - 40 - 21 - 5
Rood-Wit HB1 - 63 - 13 - 50 - 42 - 23 - 2
Roomburg HB2 - 02 - 31 - 22 - 23 - 4