hdm Heren B

2e in poule Heren Veteranen Veteranen overgangsklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
1
Roomburg HA
2
Bloemendaal HB
2
Amsterdam HB
5
Victoria HA
3
Kikkers HA
2
hdm HA
2
Leiden HA
1
hdm HB
Zondag 3 november
2
Cartouche HA
1
Victoria HA
2
Klein Zwitserland HB
6
Roomburg HA
2
hdm HA
2
Leiden HA
3
Bloemendaal HB
1
Amsterdam HB
Zondag 27 oktober
2
Victoria HA
1
Bloemendaal HB
2
Schiedam HA
3
hdm HA
2
Kikkers HA
1
Cartouche HA
3
Leiden HA
3
Ring Pass Delft HA
1
Roomburg HA
0
hdm HB
3
Amsterdam HB
3
Klein Zwitserland HB

Wedstrijdschema

HB
Kikkers HA
Thuis
17-11-2019 14:30
Veld: KGW2
Nr. 205575
Scheidsrechters: HD
Ring Pass Delft HA
HB
Uit
24-11-2019 09:00
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 205579
hdm HA
HB
Uit
08-03-2020
Nr. 205585
HB
Cartouche HA
Thuis
15-03-2020
Nr. 205593
HB
Klein Zwitserland HB
Thuis
22-03-2020
Nr. 205597
Bloemendaal HB
HB
Uit
29-03-2020
Nr. 205600
HB
Victoria HA
Thuis
05-04-2020
Nr. 205610
Amsterdam HB
HB
Uit
19-04-2020
Nr. 205613
HB
Roomburg HA
Thuis
10-05-2020
Nr. 205621
Schiedam HA
HB
Uit
17-05-2020
Nr. 205627
HB
Leiden HA
Thuis
24-05-2020
Nr. 205634
Kikkers HA
HB
Uit
07-06-2020
Nr. 205636
HB
Ring Pass Delft HA
Thuis
14-06-2020
Nr. 205646

Poule stand (2e in poule Heren Veteranen Veteranen overgangsklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kikkers HA96212417020
2.hdm HA96122512019
3.Amsterdam HB95133127016
4.Bloemendaal HB95131716016
5.Victoria HA95041712015
6.Roomburg HA95041718015
7.Leiden HA94321915015
8.Schiedam HA84132319013
9.Cartouche HA83141114010
10.Ring Pass Delft HA8215172307
11.hdm HB9108101803
12.Klein Zwitserland HB8017103001

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
KG3 - hdm Youth Academy veld (Waterveld) (CD)
.
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 17 november
12:45
H3DSHC H6
Scheidsrechters: HB
Veld: KGW2

Team resultaten

Schiehdm Hhdm HVictoRoombRing LeideKleinKikkeCartoBloemAmste
Schiedam HA2 - 35 - 02 - 22 - 1
hdm HB0 - 32 - 32 - 4
hdm HA2 - 04 - 12 - 25 - 1
Victoria HA1 - 00 - 12 - 1
Roomburg HA1 - 02 - 02 - 12 - 11 - 2
Ring Pass Delft HA2 - 44 - 6
Leiden HA4 - 22 - 13 - 33 - 02 - 4
Klein Zwitserland HB0 - 31 - 32 - 60 - 3
Kikkers HA3 - 23 - 13 - 21 - 12 - 1
Cartouche HA1 - 02 - 13 - 22 - 2
Bloemendaal HB2 - 14 - 10 - 43 - 1
Amsterdam HB5 - 31 - 32 - 53 - 35 - 2