hdm Heren B

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D

2e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kikkers HA2219039628057
2.hdm HB2216337128051
3.HGC HA22162410454050
4.Bloemendaal HC2214356647045
5.Roomburg HB2210485245034
6.Bloemendaal HE228774551031
7.Alliance HA2281132660025
8.Kieviten HA2273125264024
9.Rood-Wit HB2264125767022
10.Forescate HA2263134161021
11.Groen-Geel HA2251164884016
12.Leiden HB220319188703

Trainingen

do
20:30
-
22:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AllBloBloForGrohdmHGCKieKikLeiRooRoo
Alliance HA0 - 80 - 01 - 01 - 00 - 51 - 53 - 20 - 52 - 12 - 10 - 1
Bloemendaal HC3 - 24 - 04 - 05 - 33 - 32 - 115 - 32 - 12 - 14 - 32 - 2
Bloemendaal HE3 - 00 - 22 - 25 - 10 - 42 - 21 - 02 - 65 - 12 - 21 - 0
Forescate HA4 - 11 - 30 - 05 - 21 - 34 - 51 - 21 - 53 - 22 - 11 - 2
Groen-Geel HA5 - 34 - 02 - 55 - 21 - 24 - 10 - 31 - 62 - 21 - 91 - 2
hdm HB7 - 13 - 02 - 21 - 03 - 02 - 23 - 00 - 27 - 03 - 22 - 3
HGC HA2 - 12 - 59 - 37 - 15 - 25 - 34 - 21 - 510 - 16 - 15 - 2
Kieviten HA3 - 21 - 31 - 23 - 310 - 40 - 61 - 63 - 65 - 14 - 21 - 1
Kikkers HA4 - 03 - 26 - 15 - 27 - 31 - 21 - 23 - 08 - 04 - 14 - 2
Leiden HB0 - 21 - 10 - 51 - 40 - 41 - 32 - 40 - 20 - 61 - 31 - 5
Rood-Wit HB1 - 21 - 62 - 24 - 13 - 13 - 54 - 66 - 40 - 42 - 23 - 2
Roomburg HB0 - 22 - 05 - 22 - 35 - 21 - 25 - 42 - 23 - 42 - 03 - 3