hdm Heren B

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D

2e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
0
Alliance HA
0
Bloemendaal HE
1
Groen-Geel HA
9
Rood-Wit HB
1
Kieviten HA
1
Roomburg HB
3
hdm HB
0
Bloemendaal HC
7
HGC HA
1
Forescate HA
0
Leiden HB
6
Kikkers HA
Zondag 7 april
1
Rood-Wit HB
2
Alliance HA
5
Bloemendaal HE
1
Leiden HB
1
Kikkers HA
2
HGC HA
1
Forescate HA
3
hdm HB
5
Bloemendaal HC
3
Kieviten HA
5
Roomburg HB
2
Groen-Geel HA

Wedstrijdschema

Kieviten HA
HB
Uit
05-05-2019
Nr. 10297
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
HB
Roomburg HB
Thuis
12-05-2019
Nr. 10407
HB
HGC HA
Thuis
19-05-2019
Nr. 10461
LOHC HB
HB
Uit
26-05-2019 10:45
Veld: WATER
Nr. 10544
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 2
HB
Alliance HA
Thuis
02-06-2019
Nr. 10639

Poule stand (2e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kikkers HA1714037222042
2.hdm HB1713225121041
3.HGC HA1713137342040
4.Bloemendaal HC1712235626038
5.Bloemendaal HE177553437026
6.Roomburg HB177373430024
7.Alliance HA1761101944019
8.Kieviten HA175393346018
9.Rood-Wit HB1752104453017
10.Forescate HA1742113252014
11.Groen-Geel HA1741123658013
12.Leiden HB170215126502

Trainingen

do
20:30
-
22:00
hdm Youth Academy veld (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 12 mei
12:30 – 16:15
team-van-de-dag 1: hdm Heren B

Team resultaten

AllBloBloForGrohdmHGCKieKikLeiRooRoo
Alliance HA0 - 80 - 01 - 00 - 51 - 50 - 52 - 12 - 10 - 1
Bloemendaal HC4 - 04 - 05 - 33 - 35 - 32 - 12 - 12 - 2
Bloemendaal HE3 - 00 - 22 - 20 - 42 - 21 - 05 - 12 - 21 - 0
Forescate HA4 - 11 - 31 - 34 - 51 - 21 - 52 - 11 - 2
Groen-Geel HA5 - 32 - 55 - 21 - 24 - 10 - 32 - 21 - 91 - 2
hdm HB3 - 02 - 21 - 03 - 03 - 00 - 27 - 03 - 2
HGC HA2 - 12 - 59 - 37 - 15 - 25 - 31 - 56 - 15 - 2
Kieviten HA3 - 21 - 31 - 23 - 31 - 63 - 64 - 21 - 1
Kikkers HA3 - 26 - 15 - 27 - 31 - 21 - 23 - 08 - 0
Leiden HB0 - 20 - 51 - 40 - 42 - 40 - 20 - 61 - 31 - 5
Rood-Wit HB1 - 21 - 63 - 13 - 54 - 66 - 40 - 42 - 23 - 2
Roomburg HB0 - 22 - 02 - 35 - 21 - 22 - 23 - 42 - 0