hdm Heren C

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule A

9e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule A
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland HD
HC
Uit
11-03-2018
Nr. 17353
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
HC
Kieviten HB
Thuis
18-03-2018
Nr. 17460
Alphen HA
HC
Uit
25-03-2018 11:00
Veld: KGZA
Nr. 17210
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 3
HC
HGC HC
Thuis
08-04-2018
Nr. 17459
Ypenburg HA
HC
Uit
15-04-2018
Nr. 17475
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
HC
Cartouche HB
Thuis
22-04-2018
Nr. 17457
Groen Geel HB
HC
Uit
13-05-2018
Nr. 17287
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
HC
HDS HA
Thuis
27-05-2018
Nr. 17463
Noordwijk HA
HC
Uit
03-06-2018 14:30
Veld: KGW
Nr. 17364
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 1
Alecto HB
HC
Uit
10-06-2018
Nr. 17199
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
HC
LOHC HC
Thuis
17-06-2018
Nr. 17465

Poule stand (9e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden HC119023413027
2.Cartouche HB118123912025
3.Noordwijk HA117223321023
4.Kieviten HB117133420022
5.Alphen HA117043317021
6.Ypenburg HA116141919019
7.Alecto HB115062129015
8.Groen-Geel HB114072435012
9.hdm HC113171725010
10.HGC HC113172332010
11.HDS HA11209113506
12.Klein Zwitserland HD11119144404

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

wo
21:00
-
22:00
Rabobank (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Links

Team resultaten

AleAlpCarGrohdmHDSHGCKieKleLeiNooYpe
Alecto HB1 - 31 - 54 - 02 - 12 - 3
Alphen HA4 - 14 - 32 - 31 - 22 - 32 - 0
Cartouche HB2 - 03 - 14 - 04 - 07 - 0
Groen-Geel HB2 - 72 - 41 - 40 - 53 - 4
hdm HC0 - 10 - 32 - 32 - 20 - 23 - 1
HDS HA0 - 41 - 32 - 01 - 20 - 2
HGC HC3 - 41 - 31 - 52 - 44 - 04 - 0
Kieviten HB6 - 11 - 12 - 45 - 23 - 15 - 1
Klein Zwitserland HD1 - 22 - 81 - 22 - 72 - 61 - 3
Leiden HC3 - 22 - 14 - 11 - 46 - 01 - 0
Noordwijk HA4 - 26 - 13 - 32 - 51 - 0
Ypenburg HA2 - 02 - 04 - 01 - 31 - 1