hdm Heren C

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule A

1e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
1
Westland HA
4
HUDITO HA
5
Rotterdam HC
0
Derby HA
0
Rotterdam HB
7
hdm HC
4
Berkel-Rodenrijs HA
1
Pijnacker HA
1
Dordrecht HA
3
Schiedam HB
2
Leonidas HA
1
IJssel HA
Zondag 7 oktober
3
hdm HC
1
Berkel-Rodenrijs HA
5
HUDITO HA
1
Dordrecht HA
3
Pijnacker HA
1
Leonidas HA
2
Schiedam HB
1
Rotterdam HB
6
Derby HA
1
Westland HA
0
IJssel HA
5
Rotterdam HC

Wedstrijdschema

HC
Schiedam HB
Thuis
28-10-2018
Nr. 9420
Dordrecht HA
HC
Uit
04-11-2018
Nr. 9550
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
Pijnacker HA
HC
Uit
11-11-2018 14:45
Veld: ZAND
Nr. 9574
Locatie: Sportp. 'De Groene Wijdte', PIJNACKER - Ruseler Veld
HC
IJssel HA
Thuis
18-11-2018
Nr. 12048
Derby HA
HC
Uit
25-11-2018 12:45
Veld: WATER
Nr. 9780
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 1
Hudito HA
HC
Uit
10-03-2019
Nr. 9847
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
HC
Westland HA
Thuis
17-03-2019
Nr. 9913
Rotterdam HC
HC
Uit
24-03-2019
Nr. 9998
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
HC
Leonidas HA
Thuis
31-03-2019
Nr. 10076
Berkel Rod HA
HC
Uit
07-04-2019
Nr. 10145
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
HC
Rotterdam HB
Thuis
14-04-2019
Nr. 10241
Schiedam HB
HC
Uit
05-05-2019
Nr. 10295
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
HC
Dordrecht HA
Thuis
12-05-2019
Nr. 10406
HC
Pijnacker HA
Thuis
19-05-2019
Nr. 10460
IJssel HA
HC
Uit
26-05-2019
Nr. 12046
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
HC
Derby HA
Thuis
02-06-2019
Nr. 10638

Poule stand (1e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm HC6600327018
2.Berkel-Rodenrijs HA6501278015
3.Rotterdam HC6411218013
4.Schiedam HB64111511013
5.HUDITO HA64021916012
6.Derby HA6303211409
7.Pijnacker HA630391109
8.IJssel HA6204141906
9.Dordrecht HA6105122603
10.Westland HA610562203
11.Rotterdam HB610582503
12.Leonidas HA610562303

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
KG 3 (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 18 november
12:30 – 16:15
team-van-de-dag 1: hdm Heren C

Links

Team resultaten

BerDerDorhdmHUDIJsLeoPijRotRotSchWes
Berkel-Rodenrijs HA8 - 14 - 14 - 1
Derby HA5 - 27 - 16 - 1
Dordrecht HA2 - 34 - 11 - 3
hdm HC3 - 110 - 32 - 1
HUDITO HA3 - 25 - 11 - 2
IJssel HA9 - 20 - 30 - 5
Leonidas HA1 - 62 - 10 - 3
Pijnacker HA2 - 13 - 11 - 2
Rotterdam HB0 - 70 - 73 - 5
Rotterdam HC5 - 02 - 03 - 3
Schiedam HB2 - 12 - 14 - 1
Westland HA1 - 41 - 40 - 3