hdm Heren C

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule A

7e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Woensdag 18 april
1
HDS HA
0
HGC HC
Zondag 15 april
2
Ypenburg HA
3
hdm HC
0
HGC HC
2
Leiden HC
1
Groen-Geel HB
2
HDS HA
2
Cartouche HB
2
Noordwijk HA
4
Alphen HA
2
Klein Zwitserland HD
2
Alecto HB
4
Kieviten HB
Zondag 8 april
3
Leiden HC
1
Alphen HA
3
hdm HC
2
HGC HC
0
HDS HA
5
Cartouche HB
3
Noordwijk HA
3
Ypenburg HA
0
Klein Zwitserland HD
7
Kieviten HB
3
Groen-Geel HB
5
Alecto HB

Wedstrijdschema

HC
Cartouche HB
Thuis
22-04-2018 14:30
Veld: KGS4
Nr. 17457
Scheidsrechters: HB
HC
Kieviten HB
Thuis
29-04-2018 12:45
Veld: GRAS2
Nr. 17460
Scheidsrechters: H3
Groen Geel HB
HC
Uit
13-05-2018
Nr. 17287
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
HC
HDS HA
Thuis
27-05-2018
Nr. 17463
Noordwijk HA
HC
Uit
03-06-2018 14:30
Veld: KGW
Nr. 17364
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 1
Alecto HB
HC
Uit
10-06-2018
Nr. 17199
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
HC
LOHC HC
Thuis
17-06-2018
Nr. 17465

Poule stand (7e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden HC1613124817040
2.Cartouche HB1611236318035
3.Noordwijk HA169434530031
4.Alphen HA1610064629030
5.Kieviten HB159244523029
6.Ypenburg HA158253026026
7.hdm HC157173332022
8.Alecto HB166193346019
9.Groen-Geel HB1550103258015
10.HDS HA1640121748012
11.HGC HC1631122845010
12.Klein Zwitserland HD161213206805

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

wo
21:00
-
22:00
Rabobank (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 22 april
12:45
HBSchiedam HB
Scheidsrechters: HC
Veld: KGS4
Zondag 29 april
11:00
HBPijnacker HA
Scheidsrechters: HC
Veld: GRAS2

Overige activiteiten

Zondag 27 mei
12:30 – 16:15
team-van-de-dag 1: hdm Heren C

Links

Team resultaten

AleAlpCarGrohdmHDSHGCKieKleLeiNooYpe
Alecto HB1 - 31 - 54 - 02 - 42 - 22 - 52 - 12 - 3
Alphen HA4 - 14 - 32 - 33 - 22 - 34 - 21 - 22 - 32 - 0
Cartouche HB3 - 12 - 014 - 13 - 14 - 04 - 02 - 27 - 0
Groen-Geel HB3 - 52 - 71 - 22 - 41 - 40 - 53 - 4
hdm HC0 - 10 - 32 - 33 - 22 - 20 - 23 - 1
HDS HA0 - 40 - 51 - 32 - 01 - 01 - 20 - 2
HGC HC3 - 41 - 31 - 52 - 32 - 44 - 04 - 00 - 21 - 4
Kieviten HB6 - 11 - 12 - 45 - 23 - 15 - 10 - 00 - 1
Klein Zwitserland HD1 - 22 - 81 - 21 - 70 - 72 - 72 - 61 - 3
Leiden HC3 - 23 - 12 - 14 - 11 - 46 - 01 - 04 - 1
Noordwijk HA2 - 34 - 26 - 13 - 32 - 51 - 03 - 3
Ypenburg HA2 - 02 - 02 - 34 - 12 - 04 - 01 - 31 - 1