hdm Heren E

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B

6e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
5
Alphen HB
3
Kieviten HB
3
hdm HE
2
HCRB HA
2
Leiden HD
1
Bleiswijk HA
3
Cartouche HD
0
Spijkenisse HA
1
Cartouche HC
0
Rijswijk HA
1
Ypenburg HA
5
Capelle HA
Zondag 7 april
6
Kieviten HB
1
Ypenburg HA
2
Bleiswijk HA
1
hdm HE
1
HCRB HA
2
Alphen HB
1
Capelle HA
0
Cartouche HC
6
Rijswijk HA
2
Cartouche HD
3
Spijkenisse HA
1
Leiden HD

Wedstrijdschema

Kieviten HB
HE
Uit
05-05-2019
Nr. 18590
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
HE
Capelle HA
Thuis
12-05-2019
Nr. 17127
Rijswijk HA
HE
Uit
19-05-2019
Nr. 17153
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
HE
Spijkenis HA
Thuis
26-05-2019
Nr. 17182
LOHC HD
HE
Uit
02-06-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 17207
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 1

Poule stand (6e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche HC1712416324040
2.Capelle HA1710524524035
3.Spijkenisse HA1710345536033
4.HCRB HA179354130030
5.Rijswijk HA179264628029
6.hdm HE178454533028
7.Ypenburg HA176473241022
8.Leiden HD175393346018
9.Alphen HB1751113547016
10.Kieviten HB1750123464015
11.Cartouche HD1741122955013
12.Bleiswijk HA1732122858011

Trainingen

do
20:00
-
21:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 26 mei
12:30 – 16:15
team-van-de-dag 1: hdm Heren E

Team resultaten

AlpBleCapCarCarHCRhdmKieLeiRijSpiYpe
Alphen HB2 - 42 - 21 - 33 - 23 - 15 - 32 - 30 - 2
Bleiswijk HA1 - 40 - 11 - 22 - 11 - 14 - 33 - 73 - 3
Capelle HA1 - 04 - 12 - 21 - 13 - 44 - 03 - 24 - 43 - 1
Cartouche HC6 - 25 - 01 - 14 - 03 - 32 - 05 - 11 - 02 - 2
Cartouche HD1 - 52 - 20 - 56 - 22 - 31 - 33 - 02 - 4
HCRB HA1 - 26 - 02 - 85 - 13 - 25 - 11 - 01 - 2
hdm HE3 - 24 - 14 - 56 - 23 - 23 - 22 - 21 - 13 - 3
Kieviten HB5 - 34 - 22 - 81 - 00 - 10 - 62 - 60 - 46 - 1
Leiden HD4 - 32 - 10 - 22 - 41 - 24 - 01 - 31 - 8
Rijswijk HA2 - 05 - 11 - 21 - 46 - 24 - 23 - 0
Spijkenisse HA6 - 33 - 21 - 23 - 01 - 34 - 23 - 13 - 33 - 2
Ypenburg HA3 - 12 - 11 - 52 - 20 - 31 - 33 - 02 - 20 - 3