hdm Heren E

8e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Westland
HE
Uit
07-06-2020 12:00
Nr. 233952
AFGELAST,
HE
Spijkenisse
Thuis
14-06-2020 12:00
Nr. 233958
AFGELAST,

Poule stand (8e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dordrecht HA1211104611034
2.Spijkenisse HA1210024914030
3.Schiedam HC129213518029
4.IJssel HA126333123021
5.Hoeksche Waard HA124352832015
6.Rotterdam HD124262328014
7.Westland HA124263343014
8.hdm HE114161435013
9.Leiden HD122551021011
10.HCRB HA113172032010
11.HUDITO HB12138142706
12.Cartouche HD121110102904

Teambegeleiders (2)

Spelers (20)

Team resultaten

SchieSpijkLeidehdm HHCRB IJsseWestlRotteHUDITHoeksDordrCarto
Schiedam HC2 - 13 - 24 - 08 - 11 - 03 - 0
Spijkenisse HA4 - 57 - 02 - 08 - 23 - 13 - 01 - 2
Leiden HD0 - 31 - 41 - 10 - 51 - 0
hdm HE1 - 30 - 4
HCRB HA3 - 61 - 13 - 12 - 31 - 30 - 43 - 0
IJssel HA1 - 17 - 11 - 24 - 21 - 1
Westland HA1 - 16 - 13 - 41 - 14 - 27 - 33 - 1
Rotterdam HD0 - 42 - 32 - 21 - 34 - 3
HUDITO HB1 - 31 - 10 - 00 - 40 - 1
Hoeksche Waard HA1 - 17 - 23 - 22 - 1
Dordrecht HA5 - 17 - 23 - 05 - 26 - 2
Cartouche HD2 - 30 - 50 - 01 - 20 - 21 - 31 - 3