hdm Heren E

7e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
2
HCRB HA
3
IJssel HA
1
Leiden HD
1
Hoeksche Waard HA
3
Schiedam HC
0
HUDITO HB
1
Westland HA
1
Rotterdam HD
1
Cartouche HD
2
hdm HE
1
Spijkenisse HA
2
Dordrecht HA
Zondag 3 november
4
Rotterdam HD
3
Cartouche HD
1
HUDITO HB
1
Leiden HD
1
hdm HE
3
Schiedam HC
3
HCRB HA
6
Spijkenisse HA
5
Dordrecht HA
2
Westland HA
Zondag 27 oktober
1
Cartouche HD
3
Dordrecht HA
2
Hoeksche Waard HA
1
HUDITO HB
1
Schiedam HC
0
Rotterdam HD
6
Westland HA
1
HCRB HA
2
Spijkenisse HA
0
IJssel HA
Zondag 20 oktober
0
HUDITO HB
0
hdm HE

Wedstrijdschema

HE
Westland HA
Thuis
17-11-2019 12:45
Veld: KGW3
Nr. 233886
Scheidsrechters: HA
Spijkenisse HA
HE
Uit
24-11-2019 12:20
Jumboveld (Semiveld)
Nr. 233893
HCRB HA
HE
Uit
08-03-2020
Nr. 233895
HE
Dordrecht HA
Thuis
15-03-2020
Nr. 233905
Rotterdam HD
HE
Uit
22-03-2020
Nr. 233908
HE
IJssel HA
Thuis
29-03-2020
Nr. 233917
HE
HUDITO HB
Thuis
05-04-2020
Nr. 233921
Hoeksche Waard HA
HE
Uit
19-04-2020
Nr. 233925
HE
Leiden HD
Thuis
10-05-2020
Nr. 233936
Schiedam HC
HE
Uit
17-05-2020
Nr. 233937
HE
Cartouche HD
Thuis
24-05-2020
Nr. 233945
Westland HA
HE
Uit
07-06-2020
Nr. 233952
HE
Spijkenisse HA
Thuis
14-06-2020
Nr. 233958

Poule stand (7e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dordrecht HA9900368027
2.Schiedam HC98013115024
3.Spijkenisse HA97023513021
4.IJssel HA95132520016
5.Rotterdam HD93241817011
6.Hoeksche Waard HA93242123011
7.hdm HE83141124010
8.Leiden HD9243815010
9.Westland HA9225213608
10.HCRB HA8215162507
11.HUDITO HB9135111906
12.Cartouche HD900982600

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Trainingen

do
20:00
-
21:00
KG 2 (Waterveld) (AB)
.
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 17 november
11:00
HARing Pass Delft HA
Scheidsrechters: HE
Veld: KGW3

Team resultaten

SchieSpijkLeidehdm HHCRB IJsseWestlRotteHUDITHoeksDordrCarto
Schiedam HC3 - 24 - 08 - 11 - 03 - 0
Spijkenisse HA4 - 52 - 08 - 23 - 01 - 2
Leiden HD0 - 31 - 10 - 51 - 0
hdm HE1 - 30 - 4
HCRB HA3 - 61 - 12 - 30 - 43 - 0
IJssel HA7 - 11 - 24 - 2
Westland HA1 - 16 - 13 - 41 - 13 - 1
Rotterdam HD2 - 32 - 21 - 34 - 3
HUDITO HB1 - 31 - 10 - 00 - 4
Hoeksche Waard HA7 - 23 - 22 - 1
Dordrecht HA5 - 17 - 25 - 2
Cartouche HD2 - 30 - 51 - 20 - 21 - 3