hdm Heren E

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B

4e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HE
Cartouche HD
Thuis
10-03-2019 12:45
Veld: KGW4
Nr. 16912
Scheidsrechters: H3
Cartouche HC
HE
Uit
17-03-2019 12:30
Veld: WATER
Nr. 16936
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Kunstgrasveld 2
HE
Ypenburg HA
Thuis
24-03-2019
Nr. 16977
Alphen HB
HE
Uit
31-03-2019 12:45
Veld: WATER
Nr. 17015
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 1
Bleiswijk HA
HE
Uit
07-04-2019 14:45
Veld: SEMI
Nr. 17046
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK - Veld 2
HE
HCRB HA
Thuis
14-04-2019
Nr. 17067
Kieviten HB
HE
Uit
05-05-2019
Nr. 18590
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
HE
Capelle HA
Thuis
12-05-2019
Nr. 17127
Rijswijk HA
HE
Uit
19-05-2019
Nr. 17153
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
HE
Spijkenis HA
Thuis
26-05-2019
Nr. 17182
LOHC HD
HE
Uit
02-06-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 17207
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 1

Poule stand (4e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche HC117404419025
2.HCRB HA117222614023
3.Spijkenisse HA116323924021
4.hdm HE116323119021
5.Capelle HA115512517020
6.Rijswijk HA115242720017
7.Ypenburg HA115242120017
8.Leiden HD113352430012
9.Cartouche HD11308193509
10.Kieviten HB11308234509
11.Bleiswijk HA11218173707
12.Alphen HB11119193504

Trainingen

do
20:00
-
21:00
KG 4 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 10 maart
11:00
H3Dopie H5
Scheidsrechters: HE
Veld: RABO

Team resultaten

AlpBleCapCarCarHCRhdmKieLeiRijSpiYpe
Alphen HB2 - 42 - 23 - 22 - 30 - 2
Bleiswijk HA0 - 11 - 21 - 14 - 33 - 7
Capelle HA4 - 12 - 21 - 13 - 44 - 43 - 1
Cartouche HC6 - 25 - 01 - 14 - 03 - 32 - 2
Cartouche HD0 - 56 - 22 - 31 - 32 - 4
HCRB HA6 - 05 - 13 - 21 - 01 - 2
hdm HE3 - 24 - 14 - 53 - 22 - 21 - 1
Kieviten HB5 - 34 - 22 - 80 - 10 - 62 - 6
Leiden HD4 - 30 - 22 - 41 - 21 - 8
Rijswijk HA2 - 01 - 21 - 44 - 2
Spijkenisse HA1 - 23 - 01 - 34 - 23 - 33 - 2
Ypenburg HA2 - 12 - 21 - 33 - 02 - 20 - 3