hdm Heren LA

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen L Poule A

6e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen L Poule A
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Leonidas HLA
HLA
Uit
11-03-2018
Nr. 17900
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
HLA
Zoetermeer HLA
Thuis
18-03-2018
Nr. 17891
Klein Zwitserland HLA
HLA
Uit
25-03-2018
Nr. 17933
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
HLA
Alecto HLB
Thuis
08-04-2018
Nr. 17884
HLA
Hudito HLA
Thuis
15-04-2018
Nr. 17888
Leonidas HLB
HLA
Uit
22-04-2018
Nr. 17955
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
HLA
HDS HLA
Thuis
13-05-2018
Nr. 17886
Schiedam HLA
HLA
Uit
27-05-2018
Nr. 17944
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
HLA
Cartouche HLA
Thuis
03-06-2018
Nr. 17885
Roomburg HLA
HLA
Uit
10-06-2018
Nr. 17866
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
HLA
Dordrecht HLA
Thuis
17-06-2018
Nr. 17890

Poule stand (6e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen L Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland HLA1110014411030
2.Leonidas HLB11920479029
3.Cartouche HLA118214313026
4.Zoetermeer HLA117043430021
5.Dordrecht HLA114341925015
6.hdm HLA114251727014
7.Roomburg HLA114162827013
8.HUDITO HLA113441528013
9.Leonidas HLA11218162807
10.Schiedam HLA11218173807
11.HDS HLA11146132107
12.Alecto HLB1120944006

Team resultaten

AleCarDorhdmHDSHUDKleLeoLeoRooSchZoe
Alecto HLB0 - 30 - 10 - 100 - 60 - 2
Cartouche HLA6 - 03 - 14 - 11 - 14 - 17 - 1
Dordrecht HLA2 - 03 - 31 - 64 - 34 - 10 - 4
hdm HLA0 - 31 - 10 - 70 - 34 - 1
HDS HLA0 - 11 - 40 - 00 - 12 - 21 - 2
HUDITO HLA2 - 21 - 10 - 42 - 22 - 9
Klein Zwitserland HLA2 - 12 - 03 - 13 - 15 - 0
Leonidas HLA1 - 20 - 52 - 32 - 32 - 31 - 3
Leonidas HLB4 - 13 - 24 - 02 - 15 - 0
Roomburg HLA2 - 03 - 62 - 11 - 13 - 43 - 4
Schiedam HLA7 - 12 - 20 - 11 - 71 - 01 - 4
Zoetermeer HLA5 - 00 - 31 - 74 - 36 - 2