hdm Heren LA

Veteranen 1e klasse Heren Veteranen L Poule A

7e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen L Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 15 april
1
Alecto HLB
5
Roomburg HLA
0
Klein Zwitserland HLA
3
Leonidas HLB
3
Zoetermeer HLA
0
HDS HLA
0
Dordrecht HLA
2
Cartouche HLA
2
Leonidas HLA
1
Schiedam HLA
2
hdm HLA
3
HUDITO HLA
Zondag 8 april
0
Cartouche HLA
3
Roomburg HLA
5
Leonidas HLB
1
Zoetermeer HLA
3
Schiedam HLA
2
Dordrecht HLA
5
hdm HLA
3
Alecto HLB
0
HUDITO HLA
2
Klein Zwitserland HLA
0
HDS HLA
2
Leonidas HLA

Wedstrijdschema

Leonidas HLB
HLA
Uit
22-04-2018 14:00
Veld: KGS
Nr. 17955
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - veld 4
HLA
Zoetermeer HLA
Thuis
29-04-2018 12:45
Veld: KGZA3
Nr. 17891
Scheidsrechters: HB
HLA
HDS HLA
Thuis
13-05-2018
Nr. 17886
Schiedam HLA
HLA
Uit
27-05-2018
Nr. 17944
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
HLA
Cartouche HLA
Thuis
03-06-2018
Nr. 17885
Roomburg HLA
HLA
Uit
10-06-2018 16:15
Veld: KGS
Nr. 17866
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Rabo-veld
HLA
Dordrecht HLA
Thuis
17-06-2018
Nr. 17890

Poule stand (7e in poule Veteranen 1e klasse Heren Veteranen L Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas HLB1614207213044
2.Klein Zwitserland HLA1512125117037
3.Cartouche HLA1511225417035
4.Zoetermeer HLA159154236028
5.Roomburg HLA157174434022
6.Dordrecht HLA165472637019
7.hdm HLA155282842017
8.Leonidas HLA155192538016
9.HUDITO HLA154471838016
10.Schiedam HLA1541102448013
11.HDS HLA15159163008
12.Alecto HLB15201395906

Fluit dienst

Zondag 29 april
14:30
H3Leonidas H11
Scheidsrechters: HLA
Veld: GRAS2

Team resultaten

AleCarDorhdmHDSHUDKleLeoLeoRooSchZoe
Alecto HLB0 - 70 - 30 - 10 - 100 - 61 - 51 - 20 - 2
Cartouche HLA6 - 03 - 14 - 12 - 11 - 10 - 34 - 17 - 1
Dordrecht HLA2 - 00 - 23 - 32 - 23 - 01 - 64 - 34 - 10 - 4
hdm HLA5 - 32 - 30 - 31 - 10 - 70 - 34 - 1
HDS HLA0 - 11 - 40 - 00 - 10 - 22 - 21 - 2
HUDITO HLA2 - 21 - 10 - 42 - 20 - 22 - 9
Klein Zwitserland HLA2 - 12 - 04 - 23 - 13 - 10 - 35 - 0
Leonidas HLA1 - 20 - 52 - 35 - 22 - 32 - 31 - 30 - 72 - 1
Leonidas HLB5 - 04 - 13 - 24 - 02 - 15 - 05 - 1
Roomburg HLA2 - 03 - 62 - 11 - 13 - 43 - 43 - 55 - 1
Schiedam HLA7 - 13 - 22 - 20 - 11 - 71 - 01 - 4
Zoetermeer HLA5 - 03 - 03 - 01 - 10 - 31 - 74 - 36 - 2