hdm Heren LA

Overgangsklasse Heren Veteranen L herfstcompetitie Poule A

5e in poule Overgangsklasse Heren Veteranen L herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
0
Pinoké HLA
6
Xenios HLA
3
Rotterdam/Victoria HLA
1
Cartouche HLA
0
Alecto HLA
2
Leonidas HLA
3
hdm HLA
3
SCHC HLA
0
Klein Zwitserland HLB
3
Bloemendaal HLA
Zondag 7 oktober
5
Cartouche HLA
1
Alecto HLA
2
Xenios HLA
2
Rotterdam/Victoria HLA
2
Bloemendaal HLA
2
Rood-Wit HLA
1
SCHC HLA
1
Klein Zwitserland HLB
5
Leonidas HLA
1
hdm HLA

Wedstrijdschema

HLA
Klein Zwitserland HLB
Thuis
28-10-2018 14:30
Veld: KGW2
Nr. 17706
Alecto HLA
HLA
Uit
04-11-2018
Nr. 17732
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
HLA
Rotterdam HLA
Thuis
11-11-2018
Nr. 17751
Pinoke HLA
HLA
Uit
18-11-2018
Nr. 17777
Locatie: A'damse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
HLA
Rood-Wit HLA
Thuis
25-11-2018
Nr. 17793

Poule stand (5e in poule Overgangsklasse Heren Veteranen L herfstcompetitie Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rood-Wit HLA5410347013
2.Bloemendaal HLA6411299013
3.Leonidas HLA64021814012
4.SCHC HLA5320147011
5.hdm HLA53111513010
6.Rotterdam/Victoria HLA5212152207
7.Xenios HLA6213181207
8.Klein Zwitserland hlb6213121107
9.Alecto HLA510482003
10.Cartouche HLA6105102203
11.Pinoké HLA500544000

Team resultaten

AleBloCarhdmKleLeoPinRooRotSCHXen
Alecto HLA1 - 50 - 23 - 0
Bloemendaal HLA2 - 32 - 28 - 2
Cartouche HLA5 - 11 - 40 - 3
hdm HLA5 - 13 - 3
Klein Zwitserland HLB0 - 35 - 11 - 2
Leonidas HLA6 - 25 - 13 - 1
Pinoké HLA1 - 92 - 70 - 6
Rood-Wit HLA8 - 313 - 0
Rotterdam HLA3 - 11 - 9
SCHC HLA1 - 14 - 13 - 2
Xenios HLA2 - 36 - 12 - 2