hdm JA2

6e in poule Jongens A regulier Landelijke Subtopklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
3
Hoorn (WFHC) JA1
1
Ypenburg JA1
5
Alkmaar JA1
2
hdm JA2
3
HBS JA1
1
HUDITO JA1
2
Roomburg JA1
4
Bennebroek JA1
Zaterdag 2 november
3
Bennebroek JA1
2
HBS JA1
1
hdm JA2
2
Roomburg JA1
2
HUDITO JA1
4
Hoorn (WFHC) JA1
2
Ypenburg JA1
6
Alkmaar JA1

Wedstrijdschema

JA2
WFHC Hoorn JA1
Thuis
16-11-2019 14:10
Veld: KGW2
Nr. 283452
Scheidsrechters: Huibert Heukensfeldt Jansen, Richard Stemerdink, SC (krt.nr. K35NC1P) + ( krt.nr. K32MW7F )
HBS JA1
JA2
Uit
23-11-2019 14:00
KG 1 Simpel.nl (Semiveld)
Nr. 283454
JA2
Bennebroek JA1
Thuis
07-03-2020
Nr. 283460
HUDITO JA1
JA2
Uit
14-03-2020
Nr. 283463
JA2
Ypenburg JA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 283468
Roomburg JA1
JA2
Uit
28-03-2020
Nr. 283472
JA2
Alkmaar JA1
Thuis
04-04-2020
Nr. 283476
WFHC Hoorn JA1
JA2
Uit
18-04-2020
Nr. 283479
JA2
HBS JA1
Thuis
09-05-2020
Nr. 283484
Bennebroek JA1
JA2
Uit
16-05-2020
Nr. 283485
JA2
HUDITO JA1
Thuis
30-05-2020
Nr. 283492
Ypenburg JA1
JA2
Uit
06-06-2020
Nr. 283496

Poule stand (6e in poule Jongens A regulier Landelijke Subtopklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkmaar JA1220011406
2.Hoorn (WFHC) JA122007306
3.Bennebroek JA122007406
4.HBS JA121015403
5.Roomburg JA121014503
6.hdm JA220023700
7.HUDITO JA120023700
8.Ypenburg JA120023900

Team nieuws

Bedankt

Donderdag 7 november

Heel erg bedankt voor het “dikke pech” kaartje aan Quinten, JA2 LOHC. Sportieve groet, Wendy (moeder Quinten)

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (5)

Spelers (19)

Trainingen

ma
20:30
-
22:00
KG3 - hdm Youth Academy veld (Waterveld) (ABCD)
.BvdH
do
19:00
-
20:30
KG 6 (Zandveld) (CD)
.BvdH
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 16 november
12:15
MA5Roomburg MA4
Scheidsrechters: JA2 (Pepijn Holm), ( krt.nr. K35KH6X ) + 1 Ouder van MA5
Veld: KGW4
16:00
JB5Hoeksche Waard JB1
Scheidsrechters: JA2 (Olivier Spronk), ( krt.nr. K34JN6I ) + 1 Ouder van JB5
Veld: KGW2
16:00
MA8hdm MA4
Scheidsrechters: JA2 (Pepijn Otterloo), ( krt.nr. K35KH3N ) + 1 Ouder van MA8
Veld: KGZA6

Team resultaten

YpenbAlkmahdm JRoombHUDITHoornHBS JBenne
Ypenburg JA12 - 6
Alkmaar JA15 - 2
hdm JA21 - 2
Roomburg JA12 - 4
HUDITO JA12 - 4
Hoorn (WFHC) JA13 - 1
HBS JA13 - 1
Bennebroek JA13 - 2