hdm JA2

4e in poule Jongens A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
3
Westland JA1
1
HDM JA2
2
Cartouche JA2
1
Klein Zwitserland JA2
2
Leiden JA2
0
Rijswijk JA2
9
Ring Pass Delft JA1
0
Alecto JA1
Zaterdag 20 november
1
HDM JA2
2
Leiden JA2
4
Cartouche JA2
4
Ring Pass Delft JA1
1
Alecto JA1
6
Westland JA1
4
Klein Zwitserland JA2
0
Rijswijk JA2
Zaterdag 13 november
3
Westland JA1
3
Cartouche JA2
2
Ring Pass Delft JA1
1
Klein Zwitserland JA2
4
Leiden JA2
2
Alecto JA1
0
Rijswijk JA2
5
HDM JA2

Wedstrijdschema

JA2
Ring Pass Delft JA1
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 590552
Cartouche JA2
JA2
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 590553
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Alecto JA1
JA2
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 590557
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
JA2
Klein Zwitserland JA2
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 590564
JA2
Rijswijk JA2
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 590568
Leiden JA2
JA2
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 590569
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
JA2
Westland JA1
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 590576
Ring Pass Delft JA1
JA2
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 590578
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
JA2
Cartouche JA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 590584

Poule stand (4e in poule Jongens A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft JA15320208011
2.Cartouche JA25320139011
3.Leiden JA25311117010
4.HDM JA2530213809
5.Westland JA1521212807
6.Klein Zwitserland JA252039706
7.Rijswijk JA2510441503
8.Alecto JA1500552500

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

RijswHDM JWestlRing LeideKleinCartoAlect
Rijswijk JA20 - 51 - 3
HDM JA21 - 23 - 1
Westland JA13 - 10 - 13 - 3
Ring Pass Delft JA12 - 02 - 19 - 0
Leiden JA22 - 03 - 34 - 2
Klein Zwitserland JA24 - 02 - 3
Cartouche JA24 - 41 - 02 - 1
Alecto JA11 - 31 - 6