hdm JA3

3e klasse Jongens A regulier Poule B

7e in poule 3e klasse Jongens A regulier Poule B
4e in poule 3e klasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

HGC JA2
JA3
Uit
10-03-2018
Nr. 20723
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
JA3
Pijnacker JA3
Thuis
17-03-2018
Nr. 20774
JA3
Ypenburg JA2
Thuis
24-03-2018
Nr. 20775
LOHC JA2
JA3
Uit
07-04-2018
Nr. 20743
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
JA3
Alphen JA3
Thuis
14-04-2018
Nr. 20776
Westland JA2
JA3
Uit
21-04-2018
Nr. 20763
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
JA3
Klein Zwitserland JA3
Thuis
19-05-2018
Nr. 20777
JA3
HGC JA2
Thuis
26-05-2018
Nr. 20778
Pijnacker JA3
JA3
Uit
02-06-2018
Nr. 20847
Locatie: Sportp. 'De Groene Wijdte', PIJNACKER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA35500294015
2.Pijnacker JA354101911013
3.Leiden JA25302161309
4.Alphen JA35203141606
5.HGC JA25203202306
6.Ypenburg JA2511371304
7.hdm JA35113101704
8.Westland JA2501482601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche JA3430129209
2.Krimpen JA1430118909
3.Ypenburg JA24301141009
4.hdm JA34103102203
5.Klein Zwitserland JA5400433100

Trainingen

di
17:00
-
18:30
KG 5 (Zandveld) (ABCD)
wo
18:30
-
19:30
KG 3 (Zandveld) (CD)
JK
Volledig schema

Team resultaten

AlphdmHGCKleLeiPijWesYpe
Alphen JA37 - 11 - 31 - 2
hdm JA32 - 32 - 2
HGC JA21 - 46 - 75 - 3
Klein Zwitserland JA39 - 13 - 15 - 1
Leiden JA24 - 71 - 2
Pijnacker JA35 - 12 - 2
Westland JA21 - 81 - 6
Ypenburg JA22 - 40 - 41 - 2
CarhdmKleKriYpe
Cartouche JA311 - 17 - 0
hdm JA36 - 01 - 5
Klein Zwitserland JA50 - 113 - 90 - 5
Krimpen JA11 - 06 - 2
Ypenburg JA24 - 2