hdm JA3

6e in poule Jongens A regulier 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Dordrecht JA1
JA3
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 590605
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
JA3
Bleiswijk JA1
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 590609
JA3
IJssel JA1
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 590613
HUDITO JA1
JA3
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 590618
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Pijnacker JA1
JA3
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 590622
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
JA3
Schiedam JA1
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 590627
Ommoord JA1
JA3
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 590631
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
JA3
Dordrecht JA1
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 590635
Bleiswijk JA1
JA3
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 590636
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK

Poule stand (6e in poule Jongens A regulier 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord JA15320227011
2.HUDITO JA15320154011
3.Dordrecht JA15302211609
4.Pijnacker JA15302111209
5.Schiedam JA1522113608
6.HDM JA35122101305
7.Bleiswijk JA1510451603
8.IJssel JA1500542700

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

BleisSchieHDM JIJssePijnaOmmooHUDITDordr
Bleiswijk JA10 - 22 - 8
Schiedam JA11 - 16 - 02 - 3
HDM JA30 - 23 - 31 - 6
IJssel JA11 - 21 - 51 - 8
Pijnacker JA12 - 14 - 5
Ommoord JA13 - 01 - 1
HUDITO JA12 - 24 - 02 - 0
Dordrecht JA16 - 12 - 7