hdm JB3

2e in poule Jongens B najaarscompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
0
Forescate JB2
3
HDM JB3
Leiden JB3
Ypenburg JB3
0
HGC JB3
5
Cartouche JB4
Zaterdag 20 november
3
Ypenburg JB3
1
Forescate JB2
6
Cartouche JB4
4
Leiden JB3
2
HDM JB3
0
HGC JB3
Zaterdag 13 november
3
Cartouche JB4
1
HDM JB3
0
Forescate JB2
2
Leiden JB3
1
HGC JB3
1
Ypenburg JB3
Zaterdag 6 november
1
Leiden JB3
2
HDM JB3
1
Ypenburg JB3
5
Cartouche JB4
0
Forescate JB2
3
HGC JB3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Jongens B najaarscompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche JB45500288015
2.HDM JB35311117010
3.Leiden JB34202121206
4.Ypenburg JB3412181005
5.HGC JB3511381304
6.Forescate JB2500532000

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

YpenbHDM JLeideHGC JForesCarto
Ypenburg JB33 - 11 - 5
HDM JB33 - 32 - 0
Leiden JB3 - 1 - 2
HGC JB31 - 14 - 50 - 5
Forescate JB20 - 30 - 20 - 3
Cartouche JB43 - 16 - 49 - 2