hdm JO16-4
2e in poule Zuid-Holland - C
2e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Leiden JO16-3
2
Kieviten JO16-1
6
Klein Zwitserland JO16-3
4
Roomburg JO16-3
1
Alphen JO16-3
10
HDM JO16-4
Maandag 8 april
2
Kieviten JO16-1
6
HDM JO16-4
Zaterdag 6 april
2
Leiden JO16-3
7
Klein Zwitserland JO16-3
0
Alphen JO16-3
5
Roomburg JO16-3
Zaterdag 23 maart
17
Klein Zwitserland JO16-3
1
Alphen JO16-3
1
Roomburg JO16-3
3
Kieviten JO16-1
2
HDM JO16-4
2
Leiden JO16-3
Wedstrijdschema
JO16-4
Klein Zwitserland JO16-3
Thuis
20-04-2024
17:45
Veld: KGW4
Nr. 1304376
Scheidsrechters: JO18-2 (Jip Van Wilgen), ( krt.nr. K33YY0O ) + 1 Ouder van MO16-4
Roomburg JO16-3
JO16-4
Uit
25-05-2024
14:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1304378
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Leiden JO16-3
JO16-4
Uit
01-06-2024
Nr. 1304383
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
JO16-4
Kieviten JO16-1
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304384
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland JO16-3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 41 | 14 | 0 | 18 |
2. | HDM JO16-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 9 | 0 | 13 |
3. | Kieviten JO16-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 29 | 13 | 0 | 10 |
4. | Roomburg JO16-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 17 | 0 | 4 |
5. | Leiden JO16-3 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8 | 18 | 0 | 4 |
6. | Alphen JO16-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 53 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wateringse veld JO16-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 35 | 5 | 0 | 13 |
2. | HDM JO16-4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 20 | 9 | 0 | 11 |
3. | Klein Zwitserland JO16-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 42 | 11 | 0 | 10 |
4. | Cartouche JO16-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 14 | 0 | 6 |
5. | Ypenburg JO16-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 39 | 0 | 1 |
6. | Westland JO16-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 48 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland JO16-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 8 | 0 | 13 |
2. | Alphen JO16-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 10 | 0 | 11 |
3. | HDM JO16-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 14 | 0 | 9 |
4. | Gouda JO16-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 14 | 0 | 6 |
5. | Cartouche JO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 20 | 0 | 4 |
6. | Alecto JO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 27 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Luuk
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 20 april
15:55
MO12-3
–
Leiden MO12-2
Scheidsrechters: JO16-4 (Thies Beijnvoort), (krt.nr. K33TS8K ) + 1 Ouder van MO12-3
Veld: KGW2
Overige activiteiten
Zaterdag 20 april
18:00 – 20:00
bardienst 6: HDM JO14-3 (Joep Batenburg, Afgeschermd persoon), HDM JO16-4 (Afgeschermd persoon, Afgeschermd persoon)
Team resultaten
HDM J | Roomb | Leide | Klein | Kievi | Alphe | |
HDM JO16-4 | 5 - 0 | 2 - 2 | 5 - 0 | |||
Roomburg JO16-3 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Leiden JO16-3 | 0 - 0 | 2 - 7 | 2 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO16-3 | 4 - 3 | 6 - 4 | 17 - 1 | |||
Kieviten JO16-1 | 2 - 6 | 5 - 0 | 3 - 4 | |||
Alphen JO16-3 | 1 - 10 | 0 - 5 | 2 - 2 | 0 - 14 |
Ypenb | Water | Westl | HDM J | Klein | Carto | |
Ypenburg JO16-3 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 11 | |||
Wateringse veld JO16-1 | 10 - 0 | 17 - 0 | ||||
Westland JO16-2 | 1 - 6 | 0 - 18 | ||||
HDM JO16-4 | 2 - 2 | 4 - 4 | 6 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO16-3 | 14 - 0 | 2 - 4 | 4 - 3 | |||
Cartouche JO16-4 | 1 - 2 | 5 - 1 |
HDM J | Klein | Gouda | Carto | Alphe | Alect | |
HDM JO16-4 | 5 - 4 | 7 - 2 | 7 - 1 | |||
Klein Zwitserland JO16-4 | 4 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | |||
Gouda JO16-1 | 3 - 1 | 3 - 4 | ||||
Cartouche JO16-4 | 2 - 5 | 2 - 2 | ||||
Alphen JO16-2 | 3 - 2 | 6 - 1 | ||||
Alecto JO16-2 | 1 - 4 | 0 - 6 | 3 - 4 |