hdm JB5

4e in poule Jongens B najaarscompetitie 5e klasse B
5e in poule Jongens B voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
5
HDM JB5
4
Klein Zwitserland JB5
1
Zoetermeer JB4
3
Noordwijk JB2
3
Cartouche JB7
1
Leiden JB5
Zaterdag 20 november
2
Noordwijk JB2
3
Cartouche JB7
8
Klein Zwitserland JB5
1
Zoetermeer JB4
6
Leiden JB5
3
HDM JB5
Zaterdag 13 november
3
Klein Zwitserland JB5
5
Leiden JB5
1
HDM JB5
3
Noordwijk JB2
1
Cartouche JB7
0
Zoetermeer JB4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche JB75500203015
2.Leiden JB554012410012
3.Noordwijk JB2530212809
4.HDM JB55203142506
5.Klein Zwitserland JB55104161603
6.Zoetermeer JB4500532700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche JB64400336012
2.Rijswijk JB24400265012
3.HGC JB44301121509
4.Klein Zwitserland JB54202182106
5.HDM JB5410361403
6.Leiden JB5400472300
7.Zoetermeer JB4400432100

Teambegeleiders (4)

Spelers (13)

Team resultaten

ZoeteCartoHDM JNoordLeideKlein
Zoetermeer JB41 - 30 - 10
Cartouche JB71 - 011 - 03 - 1
HDM JB55 - 11 - 35 - 4
Noordwijk JB22 - 33 - 1
Leiden JB56 - 32 - 1
Klein Zwitserland JB58 - 10 - 23 - 5
ZoeteHDM JCartoRijswLeideKleinHGC J
Zoetermeer JB41 - 6
HDM JB53 - 10 - 51 - 2
Cartouche JB65 - 110 - 3
Rijswijk JB29 - 06 - 26 - 1
Leiden JB52 - 5
Klein Zwitserland JB52 - 139 - 1
HGC JB43 - 1 - 4 - 3