hdm JB6

4e klasse Jongens B regulier Poule A

1e in poule 4e klasse Jongens B regulier Poule A
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 april
7
hdm JB6
2
Cartouche JB6
5
HCRB JB2
0
Leiden JB6
6
Ommoord JB2
0
Kieviten JB2
2
Alecto JB3
18
Klein Zwitserland JB5
Zaterdag 14 april
13
Leiden JB6
4
Alecto JB3
2
Cartouche JB6
8
Ommoord JB2
3
Klein Zwitserland JB5
1
hdm JB6
1
Kieviten JB2
4
HCRB JB2
Zaterdag 7 april
1
HCRB JB2
2
Cartouche JB6
5
Leiden JB6
5
Klein Zwitserland JB5
1
Ommoord JB2
6
hdm JB6
1
Alecto JB3
11
Kieviten JB2

Wedstrijdschema

JB6
Cartouche JB6
Thuis
21-04-2018 14:45
Veld: KGZA3
Nr. 21728
Scheidsrechters: JB1 (Reinout van Slooten). ( krt.nr. K35KH4T ) + 1 Ouder van JB6
Kieviten JB2
JB6
Uit
19-05-2018
Nr. 21644
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
JB6
LOHC JB6
Thuis
26-05-2018
Nr. 21729
Alecto JB3
JB6
Uit
02-06-2018
Nr. 21638
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (1e in poule 4e klasse Jongens B regulier Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm JB6118215226026
2.Ommoord JB2118125419025
3.HCRB JB2116144326019
4.Klein Zwitserland JB5115425530019
5.Kieviten JB2114344130015
6.Cartouche JB6113173348010
7.Leiden JB611227424808
8.Alecto JB31110102011303

Trainingen

di
18:45
-
20:00
KG 3 (Zandveld) (ABCD)
vr
18:30
-
19:30
KG 5 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 21 april
16:00
MC8Roomburg MC6
Scheidsrechters: JB6 (Jelle Schwarz). ( krt.nr. K35KG7Z ) + 1 Ouder van MC8
Veld: GRAS2
16:15
JD3Rijswijk JD1
Scheidsrechters: JB6 (Twan Hammerstein). + 1 Ouder van JD3
Veld: KGS4

Overige activiteiten

Zaterdag 21 april
17:30 – 19:30
Bardienst 6: hdm JB6 (Tamme Boxman, Tjomme Schwarz, Max-Alexander Simon)

Team resultaten

AleCarHCRhdmKieKleLeiOmm
Alecto JB36 - 41 - 112 - 181 - 91 - 11
Cartouche JB67 - 12 - 32 - 64 - 54 - 12 - 8
HCRB JB212 - 01 - 21 - 45 - 14 - 35 - 0
hdm JB610 - 37 - 24 - 32 - 23 - 32 - 0
Kieviten JB211 - 04 - 41 - 45 - 00 - 4
Klein Zwitserland JB57 - 13 - 12 - 24 - 24 - 4
Leiden JB613 - 43 - 36 - 72 - 45 - 5
Ommoord JB26 - 06 - 21 - 66 - 02 - 16 - 1