hdm JC1

1e in poule Jongens C herfstcompetitie Topklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
1
Zoetermeer JC1
10
HDM JC1
4
Roomburg JC1
2
HGC JC1
4
Klein Zwitserland JC1
2
Leiden JC1
Zaterdag 20 november
1
HGC JC1
1
Klein Zwitserland JC1
2
HDM JC1
0
Roomburg JC1
6
Leiden JC1
0
Zoetermeer JC1
Zaterdag 13 november
3
Roomburg JC1
2
Leiden JC1
1
HGC JC1
6
HDM JC1
1
Zoetermeer JC1
5
Klein Zwitserland JC1
Zaterdag 6 november
4
Leiden JC1
4
HDM JC1
0
Zoetermeer JC1
3
HGC JC1
1
Klein Zwitserland JC1
1
Roomburg JC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Jongens C herfstcompetitie Topklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM JC1107213714023
2.Klein Zwitserland JC1106312913021
3.Roomburg JC1105232519017
4.Leiden JC1103342620012
5.HGC JC110226142708
6.Zoetermeer JC110109104803

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

HDM JZoeteRoombLeideKleinHGC J
HDM JC15 - 22 - 02 - 11 - 01 - 1
Zoetermeer JC11 - 101 - 50 - 41 - 50 - 3
Roomburg JC10 - 45 - 13 - 22 - 34 - 2
Leiden JC14 - 46 - 02 - 22 - 21 - 0
Klein Zwitserland JC14 - 23 - 11 - 14 - 26 - 0
HGC JC11 - 62 - 31 - 33 - 21 - 1