hdm JC2

Sub-topklasse Jongens C regulier Poule A

3e in poule Sub-topklasse Jongens C regulier Poule A
3e in poule 1e klasse Jongens C voorcompetitie Poule D
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

JC2
Ring Pass JC1
Thuis
10-03-2018
Nr. 21845
Alecto JC1
JC2
Uit
17-03-2018 16:00
Veld: KGW
Nr. 21803
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 1
Alphen JC1
JC2
Uit
24-03-2018
Nr. 21853
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
JC2
Victoria JC2
Thuis
07-04-2018
Nr. 21846
Forescate JC1
JC2
Uit
14-04-2018
Nr. 21818
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
JC2
Hudito JC1
Thuis
21-04-2018
Nr. 21847
Dordrecht JC1
JC2
Uit
19-05-2018
Nr. 21812
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
Ring Pass JC1
JC2
Uit
26-05-2018
Nr. 21834
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
JC2
Alecto JC1
Thuis
02-06-2018
Nr. 21848

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft JC15410177013
2.Alecto JC1530220809
3.hdm JC2530210809
4.Dordrecht JC15212181307
5.HUDITO JC152127807
6.Forescate JC15212101307
7.Alphen JC15113111904
8.Victoria JC25014102701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommoord JC15500223015
2.Dordrecht JC15302271309
3.hdm JC2530219809
4.Berkel-Rodenrijs JC15302191309
5.Rijswijk JC2510464203
6.Gouda JC1500531700

Trainingen

di
16:00
-
17:30
Rabobank (Waterveld) (CD)
RV
vr
17:00
-
18:30
Grasveld (Waterveld) (AB)
RV
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 11 maart
14:15 – 16:30
ballenjongens: hdm JC2 (Maarten van der Ent Braat, Alexandro Garcia, Siebe Pijpers, Hidde Plug, Floris Schmeddes, Philip van Voorst)
14:30 – 16:30
ballenjongens reserve: hdm JC2 (Jort Gruithuyzen, Guus Winters)

Team resultaten

AleAlpDorForhdmHUDRinVic
Alecto JC11 - 00 - 311 - 1
Alphen JC10 - 62 - 33 - 3
Dordrecht JC13 - 44 - 4
Forescate JC14 - 21 - 6
hdm JC24 - 20 - 32 - 1
HUDITO JC11 - 11 - 0
Ring Pass Delft JC14 - 23 - 1
Victoria JC23 - 41 - 41 - 4
BerDorGouhdmOmmRij
Berkel-Rodenrijs JC17 - 20 - 4
Dordrecht JC17 - 12 - 11 - 2
Gouda JC11 - 21 - 3
hdm JC25 - 22 - 0
Ommoord JC13 - 04 - 29 - 0
Rijswijk JC21 - 82 - 150 - 9